Penzion Vaněk Velké Losiny

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Náš Penzion Vám nabízí kvalitní ubytování ve Velkých Losinách, v krásné přírodě s bohatou nabídkou služeb pro aktivní dovolenou (volejbal, tenis, stolní tenis a ruské kuželky zdarma, sauna, masáže atd.) i pro příjemné posezení (bar, venkovní krb s grilem), bezbariérový pokoj. Přijeďte si k nám odpočinout, navštívit zámek Velké Losiny, ruční papírnu, termální koupaliště, proslulé lázně a nebo jen tak poznat Jeseníky.

Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je 8 pokojů s celkovou kapacitou 23 pevných lůžek s možností přistýlky. Jeden z pokojů je bezbariérový.
 
Vybavení pokojů:

každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, předsíň, samostatné WC, balkon, TV, lednici, rychlovarnou konvici a telefon.

Ten můžete využívat ke spojení s recepcí, volání mezi pokoji, bezplatnému přijímání hovorů a volání za poplatek.

V baru penzionu se zdarma můžete s vlastním notebookem připojit k internetu pomocí WiFi. WiFi klíč obdržíte na požádání v recepci.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI