Penzion Ve mlýně

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion stojí v rekreační oblasti Plumlovské přehrady na okraji Plumlova u hráze Podhradského rybníka. Výhled z oken penzionu je na zámek, rybník a blízký les. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení (koupelna s toaletou, sprchou nebo vanou ), vlastní kuchyňku s vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím a obývací pokoj. V penzionu můžete také využít  internetové sítě WI-FI. V penzionu není restaurace, stravování lze zajistit v restauraci - cca 200 m. Další vybavení penzionu: společenská místnost, kde lze hrát stolní tenis, kulečník, šipky, fotbálek. Terasa s dřevěným nábytkem, trampolínou, houpačkou a slunečníkem. Ohniště s posezením na zahrádce. Hostům nabízíme k zapůjčení jízdních kola, kánoe a nafukovací člunu (zapůjčení příslušenství dohodneme osobně). Salonek se nachází v přízemní části penzionu s možností přímého vstupu na prostornou terasu a dále na zahradu. Využitelná podlahová plocha salonku je  cca 75 m2 a terasy 60m2. Je vhodný pro rodinné oslavy, firemní školení a události podobného charakteru. Je zde internet - WiFi a dle dohody i další technické vybavení (tabule, dataprojektor, ..). Kapacita přítomných osob v salonku je podle uspořádání stolů a židlí cca 40 osob. K dispozici je samostatná kuchyňka. Pro ubytované hosty je přístup po dohodě zdarma.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI