Penzion Vlaďka

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v penzionu Vlaďka v obci Branná, 20km od města Jeseník. Součástí penzionu je stylový bar s TV a možností stravování. V okolí 400m od penzionu se nachází koupaliště (přírodní bazén) a lyžařský areál (sedačková lanovka, umělé zasněžování, osvětlení pro noční lyžování). Další lyžařské areály jsou v dosahu 3km Ramzová, Petříkov a Ostružná, 30km Červenohorské sedlo, atd. Dále oblast nabízí velký výběr naučných, turistických a cyklistických tras. Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. K dispozici jsou také pětilůžkové apartmány. Celková kapacita je 23 lůžek. V baru je možnost použítí PC s připojením k internetu. Dále je v penzionu (pokoje P2L-P5L) přístupný internet pomocí Wi-Fi signálu. Pokoje jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a kuchyňským nádobím. Na každém pokoji je sprchový kout, WC a umyvadlo. Po dohodě možnost dalších přistýlek. Obsazenost celého pokoje není podmínkou. Parkování přímo u chaty zdarma.
 
Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.

Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.
Pro majitele objektu
V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI