Penzion Western Steak House

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování za dobré ceny a stylová restaurace s výtečnou domácí kuchyní v nově zrekonstruovaném měšťanském domě nedaleko Kroměříže, Prostějova, Přerova, Chropyně a Tovačova. Levná ubytovna pro sezónní pracovníky ve dvoře. Letní zahrádka. Penzion v patře budovy nabízí ubytování v osmi pokojích převážně vybavených vlastním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC). Můžete si sjednat také pronájem pokojů v přilehlé ubytovně ve dvoře. Vhodné zejména pro ubytování sezónních pracovníků, cyklistů a jiných nenáročných nocležníků. Restaurace se skládá z kuřácké a nekuřácké části. Kuřácký saloon nabízí 26 míst k sezení včetně 4 netradičních posedů u baru. V nekuřácké části jest 24 míst k sezení, v přápadě objednávky bujarého veselí různých společenských příležitostí (recepce, promoce, svatební hostiny atd.) jest možné navýšit kapacitu až na 30 míst. V případě, že požadujete rezervaci celého Restaurantu, tak je možné uspořádat akci pro 56 lidí. V letních měsících nabízíme příjemné posezení na letní zahrádce s možností hry dětí na naší zahradě. Příjemné posezení jak pro ubytované hosty tak pro návštěvníky restaurace a unavené cyklisty.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI