Penzionek - Ubytování Šumperk

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování Šumperk, Penzionek - ubytování je vybudováno v prvním podlaží obytného domu, situovaného na okraji centra města Šumperk. Díky jeho poloze je možno využít vícero míst k procházce a relaxaci. Součástí našeho ubytování v Penzionku je i bar v přízemí budovy. Možnost uspořádání oslav, podnikových večírků a pod. je pro nás samozřejmostí. Penzion nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistlýlky (15+přistl.). Ubytování je levné a vhodné pro jednotlivce a větší skupiny nebo firmy jezdící za prací. Vybavení pokojů v penzionku: Nové, moderní standartní. Vybavená kuchyň s jídelním koutem (varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice, nádobí), každý pokoj má vlastní hygienické zařízení (umyvadlo atd.). Společné sociální zařízení (2x sprchový kout, 3X WC)- platí jen pro pokoj "Standard". Apartmá disponuje vlastní koupelnou. Vlastní s možností vaření v plně vybavené kuchyňce. Možnost objednání pizzi na pokoj s dopravou zdarma. Občerstvení - káva, čaj, limo pivo nebo posezení v příjemném prostředí u vína v prostorách baru. Na naší letní zahrádce je nově vybudované pískovište pro malé děti. Mají zde i možnost využití houpačky, skluzavky a prolézačky.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI