Penzionek - Ubytování Šumperk

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování Šumperk, Penzionek - ubytování je vybudováno v prvním podlaží obytného domu, situovaného na okraji centra města Šumperk. Díky jeho poloze je možno využít vícero míst k procházce a relaxaci. Součástí našeho ubytování v Penzionku je i bar v přízemí budovy. Možnost uspořádání oslav, podnikových večírků a pod. je pro nás samozřejmostí. Penzion nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistlýlky (15+přistl.). Ubytování je levné a vhodné pro jednotlivce a větší skupiny nebo firmy jezdící za prací. Vybavení pokojů v penzionku: Nové, moderní standartní. Vybavená kuchyň s jídelním koutem (varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice, nádobí), každý pokoj má vlastní hygienické zařízení (umyvadlo atd.). Společné sociální zařízení (2x sprchový kout, 3X WC)- platí jen pro pokoj "Standard". Apartmá disponuje vlastní koupelnou. Vlastní s možností vaření v plně vybavené kuchyňce. Možnost objednání pizzi na pokoj s dopravou zdarma. Občerstvení - káva, čaj, limo pivo nebo posezení v příjemném prostředí u vína v prostorách baru. Na naší letní zahrádce je nově vybudované pískovište pro malé děti. Mají zde i možnost využití houpačky, skluzavky a prolézačky.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI