Rekreační areál Heroltická

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační a sportovní areál na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku  nabízí ubytování v moderních útulných pokojích a romantické ubytování v chatkách v klidné části zahrady. V každém  období mohou naši hosté čerpat z mnoha doprovodných služeb, využít zdravé stravování, pobavit se do hospůdky  nebo vyrazit do malebného okolí, s  příležitostmi k zimním i letním sportům. Nabízíme dvou až čtyřlůžkové apartmány v rekonstruované části penzionu s hospůdkou, vkusně a komfortně zařízené, se sociálním zázemím. Chatková osada je v klidné části zahrady ve stínu vzrostlých stromů. Chatky jsou postaveny ve dvou řadách tak, aby si nebránily ve výhledu, jednoduše a účelně vybaveny. Mají samostatné sociální zařízení, kuchyň a jídelnu. V našem sportovním a rekreačním areálu se můžete seberealizovat v každém ročním období. Relaxujte a sportujte dle chuti, náš komplex nabízí široké možnosti pro sport a zábavu: tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, fotbal, stolní tenis, bazén venkovní i vnitřní, saunu dětské hřiště, lyžařský vlek..Hospůdka s nekuřáckým kulečníkovým salónkem a terasou. Prostorná společenská místnost s TV. Společenský koutek vybaven nápojovým servisem v mezipatře. Posezení pod pergolou na zahradě.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI