Rekreační areál Heroltická

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační a sportovní areál na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku  nabízí ubytování v moderních útulných pokojích a romantické ubytování v chatkách v klidné části zahrady. V každém  období mohou naši hosté čerpat z mnoha doprovodných služeb, využít zdravé stravování, pobavit se do hospůdky  nebo vyrazit do malebného okolí, s  příležitostmi k zimním i letním sportům. Nabízíme dvou až čtyřlůžkové apartmány v rekonstruované části penzionu s hospůdkou, vkusně a komfortně zařízené, se sociálním zázemím. Chatková osada je v klidné části zahrady ve stínu vzrostlých stromů. Chatky jsou postaveny ve dvou řadách tak, aby si nebránily ve výhledu, jednoduše a účelně vybaveny. Mají samostatné sociální zařízení, kuchyň a jídelnu. V našem sportovním a rekreačním areálu se můžete seberealizovat v každém ročním období. Relaxujte a sportujte dle chuti, náš komplex nabízí široké možnosti pro sport a zábavu: tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, fotbal, stolní tenis, bazén venkovní i vnitřní, saunu dětské hřiště, lyžařský vlek..Hospůdka s nekuřáckým kulečníkovým salónkem a terasou. Prostorná společenská místnost s TV. Společenský koutek vybaven nápojovým servisem v mezipatře. Posezení pod pergolou na zahradě.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI