Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační Komplex a kemp Losinka - Rapotín

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš Rekreační komplex, kemp , autokemp, apartmány Losinka se nachází v klidném přírodním prostředí na úpatí Hrubého Jeseníku, mezi lesem a říčkou Losinka, na hranici s obcí Velké Losiny. Ve vzdálenosti 500m začíná zámecký park, který obklopuje hojně turisty navštěvovaný renesanční zámek ve Velkých Losinách. Ten patří mezi nejnavštěvovanější lokalitu v regionu. Dále jsou zde léčebné termální lázně s vnitřním i venkovním bazénem, ruční papírna s muzeem, veterán muzeum a ZOO park Havlíček a především romantická příroda. Hlavní hřeben Jeseníků je vzdálen cca 10 km. V poslední době patří rovněž mezi hojně navštěvované objekty areál přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně, který byl občany České republiky ohodnocen jako největší pozoruhodnost České republiky.

 Ubytování nabízíme v několika kategoriích: apartmány, pokoje s vl. soc. zařízením i bez soc. zařízení, chatky - dvou a čtyřlůžkové, rodinnou chatu i kempovou plochu (stany, karavany). Věříme, že typ ubytování si u nás najde každý, kdo hledá ubytování pro svou ať už aktivní dovolenou jako např. cykloturistika, lyžování, in-line brusle, pěší turistika po hřebenech Jeseníků, nebo jen pro odpočinek od všedních dní, v krásném čistém prostředí, daleko od kouřících komínů velkoměst.

Školní výlety

Holiday resort Losinka, jako každým rokem, nabízí ubytování pro školní výlety všech typů škol, v období měsíců duben - červen a září - říjen 2017. Samozřejmostí jsou i speciální ceny, které nabízíme na nejnižší úrovni v regionu.
 

Služby areálu Losinka

Penzion Saxana

Penzion Saxana disponuje pokoji ve dvou ubytovacích kategoriích. První…

Moderní apartmány

Apartmány rodinného typu jsou umístěny v přízemních…    

Turistické chatky

typ A - jednoduše zařízená dřevěná chatka…

Velká rodinná chata

Původní dvoupatrová budova dřevěné konstrukce. V prvním patře chaty…

Autokemp

V rámci komplexu je k dispozici i upravená plocha pro kempování..

Wellness studio

V rámci zvyšování kvality a rozsahu služeb našeho resortu jsme pro Vás připravili řadu Wellness služeb (koupele, solárko, massáže, pleťové masky atd)
 

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI