Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Krystal

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Krystal - dětský letní tábor Oskava

Areál dětského tábora Krystal Oskava se nachází v nádherné přírodě na úpatí Nízkého Jeseníku, cca 45km od krajského města Olomouc a 22km od okresního města Šumperk přímo ve vesničce Oskava. Dětský tábor Krystal Oskava seznámí naše malé táborníky, ve věku od 6 do 15let, s nejrůznějšími tábornickými dovednostmi, s pravým zálesáckým životem i novými společenskými a sportovními hrami. Ubytování pro školní výlety a školy v přírodě, různá soustředění i rodinnou rekreaci je možno využít od jara do zimy, ubytování v chatkách (maximální kapacita 120 osob). V zimním období je ubytování zajištěno ve zděné budově, kde je k dispozici mj. sauna. V budově lze ubytovat 22 osob.

Každé léto se snažíme vymyslet nové a neotřelé náměty, v jejichž duchu se tábory nesou. Tomu všemu dopomáhá nadšení a odhodlanost našich zkušených vedoucích s mnohaletou praxí v oboru. Dětský tábor Krystal je mezi našimi malými táborníky, i jejich rodiči, nesmírně oblíbený a vždy se rádi vracejí zpět. Také my se již nemůžeme dočkat příštího léta 2015 a doufáme, že se na něm všichni znovu shledáme a přivítáme mezi námi mnoho nových tváří.

 

Ubytování  v areálu tábora

V areálu je možné ubytovat celkem 120 osob přes letní sezonu, v zimní sezoně 22 osob. Najdete u nás čtyřlůžkové chatky s verandou. Tvar tábora je obdélníkový, v čele tábora jsou dvě velké chatky pro vedoucí a sociální zařízení. Tak že vedoucí mají děti pod dozorem a děti to mají blízko k sociálnímu zařízení.

 

Zázemí tábora nabízí několik variant ubytování:

 • Chatky
  Chatky jsou dřevěné a jsou vybaveny dvěma dvoupatrovými palandami, skříněmi, stolečkem a verandou.
 • Velké Chatky
  Sruby jsou dřevěné a jsou vybaveny čtyřmi dvoupatrovými  postelemi, či jednou palandou, skříněmi, nočními stolky, stolem a židlemi.
 • Hlavní Budova
  Ve zděné dvoupatrové budově je možné ubytovat celkem 22 osob, přičemž je zde pět pokojů, samostatná jídelna, kuchyně, vlastní sociální zařízení, sauna. Hlavní budovu je možno využít pro oslavu svatby, narozeniny, rodinné oslavy mimo období tábora.

 

Sociální zařízení

K dispozici jsou dámské a pánské toalety, dámské a pánské umývárny, sprchy, samozřejmě s teplou i studenou vodou. V případě osobní hygieny jsou děti pod dozorem personálu tábora.

Táborová Herna ( klubovna )

Za nepříznivého počasí přece nebudeme nečinně sedět v chatce. Pro tento případ areál nabízí velkou Hernu je vhodná pro promítání filmů, táborové diskotéky nebo volbu miss tábora. Herna je vybavena stoly, židlemi, promítacím plátnem a hifi věží.  Také zde naleznete pingpongový stul a k tomu potřebné vybavení. Součástí Herny je bar a malá kuchyňka tak že je možnost ji využít i pro oslavu svatby, narozeniny, rodinné oslavy mimo období tábora.

Sportovní vyžití v táboře

Areál letního tábora nabízí fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště ke všem těmto aktivitám je možno zapůjčit patřičné sportovního vybavení. Na své si přijdou milovníci míčových her, děti i dospělí.  Volejbalová hřiště je možno využít i jako nohejbalové hřiště. Po dohodě je možno zajistit  paintballové vybavení. Okolí tábora najdete spoustu cyklostezek, které je možno v zimně využít i na běžky a v létě pro pěší tury.

Ohniště v areálu tábora

V areálu tábora naleznete ohniště, udírnu s roštem na pečení makrel. Po obvodu ohniště jsou umístěny lavičky, takže při zpěvu u táboráku máte i krásnou podívanou jak jiskřičky tančí nad plamenem ohně. Ohniště je navíc dost velké a dá se upravit třeba na pečení něčeho objemnějšího jako je třeba prasátko.

Potok a splav přímo v areálu tábora

Milovníci koupání ocení splav, který protéká přes areál tábora. Splav je vhodný pro koupání, a to i pro malé děti. Koupání je pravidelně zařazováno do programu v parných letních dnech. Potápění a skákání do vody je z bezpečnostních důvodů přísně zakázáno. Koupání je vždy pod dozorem personálu tábora.

 

Tipy na další rekreační střediska z oblasti Jeseníky

 

 

Galerie
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Obec Oskava se rozkládá podél břehů stejnojmenné říčky. Je posazena do malebného údolí a obklopena bohatými smíšenými lesy. Krajina v okolí tábora vybízí k procházkám po značených turistických stezkách, milovníky cyklistiky potěší rozmanité cyklotrasy. Dominantou okolí je zřícenina hradu Rabštejn, kdysi důležitého centra velkého panství, dnes vyhledávaného kvůli nádhernému výhledu do okolní krajiny.

Příznivce rybaření potěší možnost rybolovu na nedaleké nádrži v Mostkově nebo na uměle vybudovaném rybníku "POD TRIANGLEM", který se nachází v obci.

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI