Rekreační středisko Radíkov - Chata pod Věží

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Radíkov - Chata pod Věží Olomouc

Rekreační středisko obklopené lesy se nachází cca 12 km od Olomouce a nabízí ubytování v pokojích či chatkách se společným soc. zařízením. Možnost stravování v restauraci. Ubytování je vhodné pro pořádání letních táborů i rodinnou rekreaci. Levné ubytování v rekreačním středisku a chatkách se stravováním pro tábory, školy, školní výlety, školní zájezdy a jiné.

 

Ubytování na hlavní budově

Na hlavní budově je možno zvolit  ubytování na pokojích.V nabídce je 11 pokojů s celkovou kapacitou 52 lůžek.Sociální zařízení je společné na chodbě s vyjimkou pokoje číslo 1, který má své vlastní sociální zařízení i kuchyňku. V 1. patře se také nachází společenská místnost, která je celodenně k dispozici pro ubytované.

 

Ubytování v chatkách

Součástí areálu jsou dřevěné čtyřlůžkové chatky napojené na elektrickou energii.Sociální zařízení je společné pro všechny chatky a nachází se v areálu.Počet chatek v areálu je 24(celková kapacita ubytování v chatkách je 96 lůžek). Dále se v areálu nachází antukové hřiště.

 


Aktivity a program pro školy

Rekreační středisko Chata pod Věží se nachází necelých 11km od Olomouce na úpatí Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 430 m. n. m. Dostupnost do Olomouce je zajištěna MHD, 700m od rekreačního střediska se nachází autobusová zastávka (linka č. 11), která pravidelně jezdí na hlavní vlakové nádraží. Svou polohou, rozmanitostí terénu s krásnými lesními porosty, údolími potoků a řek nabízí ideální podmínky pro sportovní i rekreační vyžití, tábory, školy v přírodě a školní výlety. Rekreační středisko se nachází jen 2,5km od ZOO na Svatem Kopečku kam se od nás dostanete lesní turistickou stezkou.

 

Tipy na další Rekreační střediska v oblasti Střední Morava Haná

 

 

Galerie
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlety

Rekreační středisko Chata pod Věží se nachází necelých 11km od Olomoucena úpatí Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 430 m. n. m.Dostupnost do Olomouce je zajištěna MHD, 700m od rekreačního střediska se nachází autobusová zastávka (linka č. 11), která pravidelně jezdí na hlavní vlakové nádraží. Svou polohou, rozmanitostí terénu s krásnými lesními porosty, údolími potoků a řek nabízí ideální podmínky pro sportovní i rekreační vyžití. Oblast je provázána množstvím tras pro pěší i cykloturistiku. Rekreační středisko je vzdáleno necelých 2,5km od Svatého Kopečku jenž nejoblíbenějším výletním i poutním místem v regionu.Součástí areálu jsou i koňské stáje.Celá oblast je velmi vhodná pro agroturistiku.

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI