Restaurace a penzion u Chmelů

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Dovolte, abychom Vám nabídli informace o možnostech ubytování v našem penzionu. Budeme potěšeni, když si vyberete pro Váš pobyt v Prostějově náš penzion a doufáme, že se k nám jako spokojení hosté budete rádi vracet. Pro své hosty nabízíme komfortní ubytování ve 12 dvojlůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. K dispozici je 1 apartmán, pokoje mohou být také rozšířeny na třílůžkové nebo mají možnost přistýlky. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, koupelnu, s možností TV+SAT a ZDARMA wi-fi připojení k Internetu.

Recepce našeho penzionu není nonstop, proto je nutné se ubytovat nejpozději od 11 do 23hod. Ubytování v jinou dobu než je uvedeno je možné pouze po předchozí domluvě. Ubytování Vašich domácích mazlíčků prosím zkonzultujte s naším personálem. Děkujeme za pochopení.

Parkování – před objektem penzionu se nachází parkoviště s kapacitou cca 20 míst. Celé parkoviště je pokryto kamerovým systémem.

Pokud jste si vybrali z následující nabídky našeho ubytování, můžete si Váš pokoj rezervovat přes náš rezervační formulář.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI