Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rodinný penzion Marmar - Kunčice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Marmar - celoroční ubytování v Jeseníkách

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion pro 18 osob, sestávající ze tří apartmánů s výhledem na skiareál (300m). Vybavení: komplet vybavená kuchyň, klimatizace, fén, trezor, podlahové topení (elektrokotel), připojení Wi-Fi, TV (SONY Bravia/Wi-Fi/Youtube), air sušák lyžařských bot a rukavic, lyžárna. Penzion se nachází v obci Kunčice v Olomouckém kraji, nedaleko lyžařského areálu Skitech. Je to malebné údolí mezi oblastí Kralického Sněžníku a Rychlebských hor.

 

Apartmány v penzionu

 • Nabízíme komplet vybavené apartmány pro 18 osob

 

Apartmán M1 (max. 8 osob)

Apartmán M1 - Penzion Marmar JeseníkyApartmán M1 - Penzion KunčicePlán apartmánu M1

 

Popis apartmánu

S krásným výhledem na lyžařský areál „Skiareál Kunčice“, je určený pro větší partu kamarádů nebo dvě rodiny, které chtějí spolu sdílet dovolenou. Je umístněný v přízemí domu. Má chodbu s lyžárnou; samostatné WC; koupelna – 2x sprchový kout, 2x umyvadlo, WC; kuchyň s jídelnou a společenskou místností; 1x ložnice A s postelí (90×200) a dvoulůžkem (160×200);1x dětský pokoj s palandou (90×200) a postelí (90×200); 1x ložnice B s dvoulůžkem (160×200) / celkem max. 8 osob, venkovní terasa.

Mimo zimní sezónu je možné Apartmán M1 objednat i pro 6 lidí.

Zákaz kouření!

 

Vybavení apartmánu M1

klimatizace, fén, trezor, podlahové topení (elektrokotel), připojení Wi-Fi, TV (SONY Bravia/Wi-Fi/Youtube), air sušák lyžařských bot.

kuchyň: mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, myčka nádobí, varná deska (2x plotýnka), standardní vybavení –nádobí-talíře-hrnky-příbory atd.

 

 

Apartmán M2

Apartmán M2 - Penzion pro rodiny s dětmiApartmán M2 - ubytování JeseníkyPlán Apartmánu M2 - výhled na ski areál Kunčice

 

Popis apartmánu

S nádherným výhledem na lyžařský areál „Skiareál Kunčice“, je určený pro rodinu nebo partu kamarádů do max. 5 osob. Nachází se v 1. podlaží domu a je vybaven: vstupní halou se schodištěm a lyžárnou; sociální zařízení – 1x sprchový kout, 1x umyvadlo, WC; kuchyň s jídelnou; 1x ložnice A s postelí (90×200) a dvoulůžkem (160×200); 1x ložnice B s dvoulůžkem (140×200).

Zákaz kouření!

 

Vybavení apartmánu M2

 • klimatizace, fén, trezor, podlahové topení (elektrokotel), připojení Wi-Fi, TV (SONY Bravia/Wi-Fi/Youtube), air sušák lyžařských bot.
 • kuchyň: mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, myčka nádobí, varná deska (2x plotýnka), standardní vybavení –nádobí-talíře-hrnky-příbory atd.

 

Apartmán M3

Apartmán M3 - ubytování u sjezdovky, Olomoucký krajApartmán M3 - LožniceApartmán M3 - plánek

 

Popis apartmánu

S výhledem na louky, je určený pro rodinu nebo partu kamarádů do max. 5 osob. Nachází se v 1. podlaží domu a je vybaven: vstupní halou se schodištěm a lyžárnou; sociální zařízení – 1x sprchový kout, 1x umyvadlo, WC; kuchyň s jídelnou; 1x ložnice A s postelí (90×200) a dvoulůžkem (160×200); 1x ložnice B s dvoulůžkem (140×200).

Zákaz kouření!

 

Vybavení apartmánu M3

klimatizace, fén, trezor, podlahové topení (elektrokotel), připojení Wi-Fi, TV (SONY Bravia/Wi-Fi/Youtube), air sušák lyžařských bot.

kuchyň: mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, myčka nádobí, varná deska (2x plotýnka), standardní vybavení –nádobí-talíře-hrnky-příbory atd.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Kunčice a okolí

Obec Kunčice se nachází v Olomouckém kraji, okres Šumperk. Leží severně od Starého Města pod Sněžníkem ve vzdálenosti cca 3 km. Je to malebné údolí mezi oblastí Kralického Sněžníku a Rychlebských hor. Pobyt je vhodný vzhledem k nedotčené krajině, ve které se nachází nespočet volných luk, rozsáhlých svahů, mnoho rozlehlých –  hlubokých a členitých lesů, nedotčených civilizací. Celá oblast se vyznačuje krásnou scenérií s mnoha vyhlídkami do údolí, kouzelnými údolními stezkami s křišťálovými potůčky a průzračnými potoky.

Nedotčená příroda, čisté ovzduší a významné klimatické podmínky zajišťují čistotu všeho druhu: vzduchu, půdy a vody. Ne nadarmo se v oblasti zotavuje celá Česká republika, ale i střední Evropa, hlavně s dýchacími potížemi, ale i s pohybovým ústrojím, na které se specializují v nedalekých lázních zakladatele Vincenze Priessnitze.

Dále jsou v okolí lázně Velké Losiny – cca 30 km,  lázně Bludov – cca 41 km, Schrothovy lázně Dolní Lipová – cca 35 km.

 

Výlety v okolí

 Kralický Sněžník 

Dominantou Staroměstska je Kralický Sněžník (1424 m.n.m.) , na jehož vrcholu kdysi stávala rozhledna. Širému okolí vévodí soška slůněte, které se po celý rok kochá rozhledem na Hrubý Jeseník, Orlické hory, Krkonoše a polské Soví hory. Tento pohled si určitě také nenechejte ujít. Národní přírodní rezervace Kralický Sněžník je kolébkou největší moravské řeky Moravy, ležící v centrální a vrcholové části stejnojmenného pohoří, které se rozkládá na ploše 1695 ha. Na hranici s Polskem se tyčí hora Klepý, jež je významným evropským rozvodím tří úmoří.

 

Staré Město pod Sněžníkem (vzdálenost 3,5 km)

Ve Starém Městě, jehož počátky se datují od r. 1324, se zachovala spousta historických památek. K nim patří zejména pozdně renesanční kostel sv. Anny z roku 1618, raně barokní radnice z roku 1680, upravená do nynější podoby v roce 1895, kašna s Neptunem a řada původních měšťanských domů. Turisté a návštěvníci Starého Města mají možnost seznámit se s jeho historií v muzejní expozici, která přibližuje dějiny, kulturu a přírodu Staroměstska.
Další aktivity ve Starém Městě:

 • víceúčelový sportovní areál na minigolf, košíkovou, tenis či volejbal
 • Bowling v Restauraci Pod Javorem
 • Muzeum opevnění na Staroměstsku – bunkry, dělostřelecká tvrz

 

Kladské sedlo (vzdálenost 10 km)

Hraniční přechod s Polskem ve výšce 815 m. n.m. , je na horském sedle, které odděluje Kralický Sněžník a Rychlebské hory.

 

Petříkov + Bobová dráha (vzdálenost 18 km)

Petříkov je malá osada cca 10 km od města Jeseníku. Je jedním z ideálních míst pro výchozí turistické výlety. Nadmořská výška 792 m n.m.

 

Zámek Velké Losiny + aqua park + Wellness (vzdálenost 30 km)

Zámek nechal postavit významný moravský rod pánů ze Žerotína, stavba je z konce 16. století (pozdně renesanční stavba). Je známý z mnoha filmů a pohádek jako: Kladivo na čarodějnice, O králi Ječmínkovi, Zatykač, Carmen atd.

 

Ruční papírna a muzeum papíru Velké Losiny (vzdálenost 30 km)

Ruční výroba papíru, založená v rozmezí let 1591 až 1596. Papír se vyrábí i pro presidentskou kancelář.

Tato tradiční ruční výroba papíru nemá v oblasti Evropy obdoby a v roce 2001 byla prohlášená Národní kulturní památkou.

 

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně (vzdálenost 47 km)

Nejvýkonnější přečerpávací vodní elektrárna v České republice s převýšením 510,7m.

Výstavba zahájena v roce 1978 a dokončena 1996. V roce 2005 se zařadila mezi 7 největších divů České Republiky a mezi nejvýznamnější památky. Kdo navštíví, nebude litovat. Doporučujeme objednat přednášku i s prohlídkou.

 

Koupaliště/Aquapark

 • Ruda nad Moravou (vzdálenost 25 km)/(distance 25 km)
 • Šumperk (vzdálenost 30 km)/(distance 30 km)
 • Velké Losiny (termál) (vzdálenost 30 km)/(distance 30 km)
 • Králíky
 • Jeseník

 

Kunčická hora

Nejvyšší vrchol ve výšce 943 m.n.m. Nejkrásnější pohledy na masiv Kralického Sněžníku a hřebene Hrubého Jeseníku s Pradědem.

 

Stříbrnice + Lyžařský areál Stříbrnice-Návrší (vzdálenost 4 km)

Horská chata Návrší byla postavená roku 1928 a tvoří další z turistických křižovatek na vrchol Kralického Sněžníku. Nachází se ve výšce 890 m n.m.

 

Dolní Morava + Bobová dráha + Stezka v oblacích + Lanový park + Wellness (vzdálenost 31 km)

Komplexní středisko pro léto i zimu s možností veškerého vyžití a nádhernou stezkou v oblacích, která je ve výšce 1 116 m n.m.

 

Králíky + pevnost, klášter (vzdálenost 35 km)

 

Branná + lanové centrum + bowling + Wellness (vzdálenost 24 km)

 

Lesní bar v Horní Lipové (vzdálenost 35 km)

Je samoobslužný bar pro zpříjemnění turistických nebo cyklistických cest u obce Lipová.

 

Jeseník + lázně Vincenz Priessnitz (vzdálenost 42 km)/(distance 42km)

 

Praděd (vzdálenost 73 km)

Je nejvyšší horou Moravy (1491 m n.m.) a pátá nejvyšší hora České republiky. Na vrcholku se nachází i televizní vysílač s restaurací a vyhlídkou (vysoký 162 m).

 

Ladek Zdroj + termální lázně (vzdálenost 29 km)

Městečko v Polsku, dostupné přes Kladské sedlo. Jsou zde jedny z nejstarších lázní v Evropě, byly založeny r.1680.

Od května do října , každou sobotu a neděli, se pořádají tzv. “Otevřené víkendy“, kdy je i přístupný bazén pro veřejnost.


 
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI