Rodinný penzion U Starého mlýna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion "U Starého mlýna" se nachází v klidné části centra města Litovel. Litovel, přezdívaná též Hanácké Benátky, leží v oblasti úrodné Hané, necelých 15 km od Olomouce, na hlavním silničním tahu Olomouc - Mohelnice - Hradec Králové. Vlakové spojení z Olomouce nebo Zábřehu na Moravě přes Červenku směr Litovel. Nabízíme ubytování v klidné lokalitě centra města Litovle (cca 150m od náměstí). Celková kapacita penzionu je 15 osob ve dvou ubytovacích kategoriích: hotelová třída - dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (toaleta a sprchový kout), TV, wifi. Turistická třída - dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře, TV, wifi. Celodenně je k dispozici restaurace s letní zahrádkou (nabízíme speciality z naší udírny a grilu). Možnost úschovy kol, možnost zakoupení snídaně, v případě delšího pobytu (3 a více nocí) - možnost zakoupení polopenze (snídaně a večeře). Pro zájemce pořádáme všechny druhy slavnostních akcí (promoce, rodinné oslavy, svatby, rauty, pohřební hostiny). Každou konkrétní akci připravujeme předem ve spolupráci se zákazníkem tak, abychom mohli maximálně splnit hostovu představu. Držíme se motta: "My hostu, host nám." V letních měsících pořádáme v prostoru letní zahrádky hudební večery (jazz, blues, folk) spojené s grilováním masa a ryb.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI