TJ TESLA BRNO - Ubytování chata Jeseník

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Velmi zajímavým sportovním střediskem TJ Tesla Brno je lyžařská chata umístěna v překrásné lokalitě Jeseníků na Ramzovském sedle. Chata se nachází v blízkosti rychlíkové stanice ČD s přímým spojením z hlavního brněnského nádraží. Chata je vybavena teplou i studenou vodou. Kapacita chaty je 45 lůžek, rozděleny takto: přízemí: dva pokoje 3-lůžkové, 1.patro: tři pokoje 8-lůžkové a jeden 6-lůžkový, 2.patro: jeden pokoj 5-lůžkový a jeden 4-lůžkový. Centrálním prostorem celé chaty je společenská místnost s krbem a přilehlá kuchyňka k přípravě rychlého občerstvení. Chata v zimních měsících slouží ke školním lyžařským výcvikovým kurzům. Přes víkendy je využívána k tréninkům lyžařského oddílu TJ Tesla Brno. V letních měsících slouží toto zařízení k ubytování sportovně relaxačních akcí zaměřených na snížení nadváhy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění oddílů i podnikové kolektivy.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI