U Zlatého Muflona

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Provozujeme penzion a restauraci ve Šternberku, Dolním Žlebu. Šternbersko představuje oblíbené rekreační centrum s možností koupání v přírodním koupališti a řadou míst vhodných pro turistiku. Všechny pokoje našeho penzionu jsou moderně vybaveny. Samozřejmostí je wi-fi připojení a oplocené parkoviště pro naše hosty. Restaurace U Zlatého Muflona připravuje vybrané lahůdky z české domácí kuchyně. K dispozici Vám nabízíme nejen prostory naší šternberské restaurace, ale i lovecký salonek. Využít se dá i venkovní zastřešená zahrádka. Prostory penzionu a restaurace U Zlatého Muflona je možné si pronajmout pro svatbu, jakýkoli druh oslavy a jakékoliv firemní a hromadné akce. Zajistíme nejnutnější vybavení pro Vaše akce, jako je promítací plátno či dataprojektor. Nabízíme externí cateringové služby. Penzion má kapacitu 35 lůžek (lze navýšit přistýlkami) v osmi pokojích se sociálním zařízením a jednom střešním rodinném apartmá. Penzion samotný byl vybudovaný v květnu 2006 a jedná se o prvotřídní ubytování ve Šternberku. Penzion U Zlatého muflona je ideální pro pořádání menších firemních školení, oslav, večírků, týmových her, okolí vybízí k procházkám, jízdě na kolech, vodních sportech (rybník 0,5 km). Kapacita salonku pro školení je 25 osob, tabule ve tvaru U v restauraci pro 50 osob, maximální počet účastníků je 75 osob, v letním období je možné využít i zahrádku pro 80-90 osob.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI