U Zlatého Muflona

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Provozujeme penzion a restauraci ve Šternberku, Dolním Žlebu. Šternbersko představuje oblíbené rekreační centrum s možností koupání v přírodním koupališti a řadou míst vhodných pro turistiku. Všechny pokoje našeho penzionu jsou moderně vybaveny. Samozřejmostí je wi-fi připojení a oplocené parkoviště pro naše hosty. Restaurace U Zlatého Muflona připravuje vybrané lahůdky z české domácí kuchyně. K dispozici Vám nabízíme nejen prostory naší šternberské restaurace, ale i lovecký salonek. Využít se dá i venkovní zastřešená zahrádka. Prostory penzionu a restaurace U Zlatého Muflona je možné si pronajmout pro svatbu, jakýkoli druh oslavy a jakékoliv firemní a hromadné akce. Zajistíme nejnutnější vybavení pro Vaše akce, jako je promítací plátno či dataprojektor. Nabízíme externí cateringové služby. Penzion má kapacitu 35 lůžek (lze navýšit přistýlkami) v osmi pokojích se sociálním zařízením a jednom střešním rodinném apartmá. Penzion samotný byl vybudovaný v květnu 2006 a jedná se o prvotřídní ubytování ve Šternberku. Penzion U Zlatého muflona je ideální pro pořádání menších firemních školení, oslav, večírků, týmových her, okolí vybízí k procházkám, jízdě na kolech, vodních sportech (rybník 0,5 km). Kapacita salonku pro školení je 25 osob, tabule ve tvaru U v restauraci pro 50 osob, maximální počet účastníků je 75 osob, v letním období je možné využít i zahrádku pro 80-90 osob.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI