Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování Lux

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám luxusní ubytování v novostavbě v oblasti Hrubého Jeseníku, v malebném městečku Bělá pod Pradědem. Přímo mezi nejznámějšími a největšími oblastmi jako je Červenohorské sedlo, Ski-Filipovice, Ramzová či Lázně Jeseník. Novostavba rodinného domu, který nabízí maximální komfort ke strávení Vaší dovolené v maximálním počtu osmi osob ve dvou samostatných apartmánech.

 

Dispozice RD

Přízemí:

- zádveří s vestavěnou  skříní, předsíň, WC, místnost s plynovým kondenzačním kotlem a s pračkou, slunný obývací pokoj s nadstandartně vybavenou kuchyní a přímým vstupem na terasu s výhledem na říčku Bělá. V obývacím pokoji se nachází pohodlná rozlehlá sedačka, TV plazma 127 cm a DVD přehrávač. V kuchyni je samozřejmostí indukční deska, trouba, myčka, lednice, mikrovlná trouba, kávovar a příslušné nádobí.

- celé přízemí RD je vytápěno podlahovým topením.

 

1NP:

- dva samostatné apartmány, z nichž v každém se nachází ložnice s LED TV, místnost s vestavěnou skříní a rozkládací pohovkou, koupelna s masážním boxem a vyhřívanou podlahou.

V domě je možné použít krb, který Vám za nepříznivého počasí, hlavně v létě vytopí celý dům.

Parkování:

ukázka ubytování - koupelna

- parkování přímo u domu

 

Klasickou ubytovací délkou je jeden týden, je ovšem možné se domluvit i na víkendovém pobytu.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI