Ubytovna Lesanka

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytovna Lesanka Vám nabízí levné ubytování pro školy. Je ideální pro lyžařské kurzy, letní tábory, ozdravné pobyty a školy v přírodě. Ubytovna je také vhodná pro pořádání firemních akcí, oslav nebo ubytování skupin. Celková kapacita Ubytovny je 49 lůžek s možností přistýlky. Lyžařský areál se nachází  500 m od ubytovny. Je vybaven třemi lyžařskými vleky typu Poma s délkou 400 m – 500 m. Hlavní sjezdové tratě jsou pokryty systémem umělého zasněžování a všechny jsou denně strojově upravovány. Délka jednotlivých sjezdových tratí je od 400 m do 1 km. K dispozici je venkovní koupaliště o rozměrech 20 x 8 m zdarma.

 

Vnitřní vybavení

 •     49 lůžek
 •     2 – 5 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením
 •     4 – 9 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
 •     Společenská místnost s televizí, satelitem a internetem
 •     Klubovna, lyžárna
 •     Plně vybavená kuchyň (kombinovaný sporák, mikrovlná trouba, lednice a kompletní nádobí) pro vlastní vaření mimo zimní sezónu

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lyžování

Lyžařský areál Panoráma je vybaven třemi lyžařskými vleky typu Poma s délkou 400 – 500 m a sjezdovkami o délce 400 m až 1 km. Hlavní sjezdové tratě jsou pokryty systémem umělého zasněžování a všechny jsou denně strojově upravovány. K dispozici jsou bodové jízdenky nebo jízdenky časové, polodenní a celodenní. Pro lyžařské kurzy nebo početné skupiny možnost zajištění velmi výhodných cen. V celém lyžařském areálu je bezplatné parkování na dvou parkovištích. V blízkosti sjezdovek se také nachází bufet s terasou, více informací v sekci bufet Na Svahu. Terény jsou vhodné pro lyžařské výcviky, zimní tábory, pro začátečníky i pokročilé.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI