Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytovna Lesanka

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytovna Lesanka Vám nabízí levné ubytování pro školy. Je ideální pro lyžařské kurzy, letní tábory, ozdravné pobyty a školy v přírodě. Ubytovna je také vhodná pro pořádání firemních akcí, oslav nebo ubytování skupin. Celková kapacita Ubytovny je 49 lůžek s možností přistýlky. Lyžařský areál se nachází  500 m od ubytovny. Je vybaven třemi lyžařskými vleky typu Poma s délkou 400 m – 500 m. Hlavní sjezdové tratě jsou pokryty systémem umělého zasněžování a všechny jsou denně strojově upravovány. Délka jednotlivých sjezdových tratí je od 400 m do 1 km. K dispozici je venkovní koupaliště o rozměrech 20 x 8 m zdarma.

 

Vnitřní vybavení

 •     49 lůžek
 •     2 – 5 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením
 •     4 – 9 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
 •     Společenská místnost s televizí, satelitem a internetem
 •     Klubovna, lyžárna
 •     Plně vybavená kuchyň (kombinovaný sporák, mikrovlná trouba, lednice a kompletní nádobí) pro vlastní vaření mimo zimní sezónu

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lyžování

Lyžařský areál Panoráma je vybaven třemi lyžařskými vleky typu Poma s délkou 400 – 500 m a sjezdovkami o délce 400 m až 1 km. Hlavní sjezdové tratě jsou pokryty systémem umělého zasněžování a všechny jsou denně strojově upravovány. K dispozici jsou bodové jízdenky nebo jízdenky časové, polodenní a celodenní. Pro lyžařské kurzy nebo početné skupiny možnost zajištění velmi výhodných cen. V celém lyžařském areálu je bezplatné parkování na dvou parkovištích. V blízkosti sjezdovek se také nachází bufet s terasou, více informací v sekci bufet Na Svahu. Terény jsou vhodné pro lyžařské výcviky, zimní tábory, pro začátečníky i pokročilé.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI