Vila Háj

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace a penzion Vila Háj nabízí posezení v nekuřácké restauraci a levné ubytování u obce Třeština u Mohelnice na břehu ramene řeky Moravy ve velmi krásném, klidném a kouzelném prostředí. Nabízíme Vám ubytování v 5 dvou až tří lůžkových pokojích s vlastními koupelnami a toaletou. Práce a zábava: kdokoli bude v našem hotelu přebývat, má na každém pokoji i ve zbývajících částech hotelu možnost WiFi připojení (4 Mb/s) pro vlastní počítač zdarma a tak zůstane v kontaktu s okolním světem, zábavou i svojí prací. Jedna z nabídek ubytování je i možnost stanování a kempování přímo v areálu Vila Háj. Tím si bezesporu příjdou na své vodáci, kteří bezprostředně kolem Vily proplouvají. Pro větší skupiny je lépe hlásit kempování předem. Náš penzion leží přímo na toku řeky Moravy, 16km od Postřelmova, a proto vítáme každého vodáka, kterému nabízíme možnost táboření, občerstvení a sociální zařízení. V dnešní době se zaměřujeme ve vnitřních prostorách především na pořádání různých slavnostních akcí jako jsou Svatební hostiny, narozeninové večírky, firemní akce, školení atd.

Dále nabízíme

 •     Pořádání firemních akcí, narozeninových oslav, atd.
 •     Pořádání různých srazů.
 •     Zázemí pro školení pracovníků.

 

Ubytování

Penzion

 • Nabízíme Vám ubytování v 5 dvou až tří lůžkových pokojích s vlastními koupelnami a toaletou.
 • Práce a zábava: kdokoli bude v našem hotelu přebývat, má na každém pokoji i ve zbývajících částech hotelu možnost WiFi připojení (4 Mb/s) pro vlastní počítač zdarma a tak zůstane v kontaktu s okolním světem, zábavou i svojí prací.
 • Příznivé ceny ubytování

 

Kemp

 • Jedna z nabídek ubytování je i možnost stanování a kempování přímo v areálu Vila Háj. Tím si bezesporu příjdou na své vodáci, kteří bezprostředně kolem Vily proplouvají. Pro větší skupiny je lépe hlásit kempování předem.

Při delších pobytech jako 7 nocí, vícečetných návštěvách nebo vícečetném obsazení ubytovanými lze dohodnou cenu individuálně.

 

Stylová myslivecká restaurace

Naše restaurace je součástí velmi netypické vilové stavby z r. 1923 a uvnitř dokresluje krásný zážitek velké množství vystavených trofejí naší lovné zvěře, stylová kachlová kamna atd.

V dnešní době se zaměřujeme ve vnitřních prostorách především na pořádání různých slavnostních akcí jako jsou Svatební hostiny, narozeninové večírky, firemní akce, školení atd. Více viz. odkaz AKCE v hlavní nabídce.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI