Autokemp Seč Pláž

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Seč Pláž - rekreace Železné hory

Autokemp Seč Pláž najdete zhruba uprostřed trojúhelníku Chrudim, Čáslav, Chotěboř. Autokemp je umístěn asi 1 km od centra Seče, přímo na břehu sečské přehrady. Recepci kempu nemůžete minout, stojí přímo u silnice č. 340 ( Chrudim – Seč – Vilémov ). Kemp má travnatý upravený povrch, přímo na něj navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Kemp je svou polohou vhodný především pro rodinnou rekreaci. Je zde mnoho atrakcí pro děti. Můžete se tu ubytovat v chatkách, postavit si stan nebo si zde umístit karavan. U stanu, karavanu a chatky lze za dodržení bezpečnostních pravidel rozdělat malý ohníček na opékání a grilování. Můžete si s sebou vzít i domácí mazlíčky. Pro dlouhodobé pobyty poskytujeme výrazné slevy.

V kempu najdete vše potřebné k příjemnému pobytu, máme zde prodejnu základních potravin, ovoce a zeleniny, drogistického zboží, novinový stánek, rychlé občerstvení, zmrzlinu točenou i kopečkovou, několik příjemných hospůdek. Restauratéři dokážou připravit hotová jídla, speciality i jídla na grilu. Večer si můžete zatancovat nebo jen posedět u živé hudby. O bezpečnost návštěvníků se stará ostraha kempu a Vodní záchranná služba ČČK.

V základní výbavě kempu je úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost s TV, satelitem a DVD, množství společenských her k zapůjčení, volně přístupná jídelna s kuchyňkou vybavenou vařiči, dřezy, mikrovlnkami a varnými konvicemi, samozřejmostí jsou i židličky a stolky pro malé děti, dětský koutek, dětské prolézačky, pískoviště, volejbalové hřiště, malá tělocvična s ping-pongem a posilovacími stroji, velká trampolína, skákací hrad, zorbing ( koule na svahu ) atd. V teplých letních dnech můžete využít vodní sportovní atrakce, jako například windsurfing, pramice, kanoe, waterball ( také zvaný aquazorbing nebo také vodní koule ). Na vodní hladině můžete vyzkoušet i další novinku – water-bird ( také zvaný aquaskipper, vodní pták, vodní skákadlo) a nebo vodní trampolíny pro děti.

Na pláži jsou instalovány dvě venkovní sprchy. Autokemp Seč Pláž navštěvují i provozovatelé elektrického býka. Na něm si můžete vyzkoušet, jak se cítí toreador. Většina atrakcí je určena jak pro děti, tak i pro dospělé. Ve vybavení kempu je i volejbalové hřiště a kuželník – ruské kuželky. Náš kemp navštěvují i koně z 3 km vzdáleného střediska Ranch LL Kovářov. Zde mohou malí i velcí zájemci podniknout vyjížďku do okolí na koních. Pokud jste náročnějším sportovcem, můžete si v recepci kempu domluvit i vstup na městské multifunkční hřiště s umělým povrchem a nočním osvětlením ( cca 600 m od recepce kempu ).

Asi 800 m od recepce se nachází tenisový areál s 5 antukovými kurty. V případě špatného počasí lze navštívit krytý bazén v sousedním Penzionu Tolerance – cca 500 m od recepce kempu a na druhé straně sečské přehrady se můžete pobavit v nově vybudovaném Akvafitcentru hotelu Jezerka, s vnitřním i venkovním bazénem, s bowlingem a s dvěma squashovými kurty ( cca 6 km po silnici ). Na břehu 3 km vzdálené „malé sečské přehrady“ ( vyrovnávací nádrž Seč II ) v obci Hořeleč stojí za návštěvu pivní lázně a solná jeskyně v penzionu U Čtyřlístku, solná jeskyně je i v 10 km vzdálené Třemošnici.

V recepci Vám personál nabídne i mnoho typů na výlety do okolí. Rekreační oblast Seč se nachází v Chráněné krajinné oblasti Železné hory, kterou protíná velké množství turistických stezek, cyklistických tras i tras pro koně. Přímo na skalách nad vodní hladinou přehrady je přírodní rezervace OHEB. V okolí Seče je k vidění mnoho přírodních i historických zajímavostí. Jsou zde hluboké lesy s množstvím průzračných potoků, říček, skalních útvarů. Nedaleko kempu jsou zříceniny několika hradů. Hrad Oheb – s nádhernou vyhlídkou na vodní plochu sečské přehrady s ostrůvkem, hrad Lichnice – s vyhlídkou do rovinatého kraje okolo Čáslavi, malý hrádek Rabštejnek. Pro děti je velkou atrakcí cca 18 km vzdálený Kočičí hrádek u hřebčína ve Slatiňanech, což je miniaturní zmenšenina zámečku, ve které si mohou děti hrát. Výlet na Kočičí hrádek lze spojit s prohlídkou slatiňanského hřebčína, zámku a v Chrudimi s prohlídkou loutkového muzea. Asi 16 km od Seče stojí překrásný zámek Žleby, kde se natáčelo již několik pohádek. Pěkný zážitek pro děti je i výlet do Perníkové chaloupky v Rábech u Pardubic, s výletem můžete spojit i návštěvu hradu Kunětická hora.

 

Další kempy v oblasti Pardubicka naleznete zde

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0