Autokemp Seč Pláž

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Seč Pláž - rekreace Železné hory

Autokemp Seč Pláž najdete zhruba uprostřed trojúhelníku Chrudim, Čáslav, Chotěboř. Autokemp je umístěn asi 1 km od centra Seče, přímo na břehu sečské přehrady. Recepci kempu nemůžete minout, stojí přímo u silnice č. 340 ( Chrudim – Seč – Vilémov ). Kemp má travnatý upravený povrch, přímo na něj navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Kemp je svou polohou vhodný především pro rodinnou rekreaci. Je zde mnoho atrakcí pro děti. Můžete se tu ubytovat v chatkách, postavit si stan nebo si zde umístit karavan. U stanu, karavanu a chatky lze za dodržení bezpečnostních pravidel rozdělat malý ohníček na opékání a grilování. Můžete si s sebou vzít i domácí mazlíčky. Pro dlouhodobé pobyty poskytujeme výrazné slevy.

V kempu najdete vše potřebné k příjemnému pobytu, máme zde prodejnu základních potravin, ovoce a zeleniny, drogistického zboží, novinový stánek, rychlé občerstvení, zmrzlinu točenou i kopečkovou, několik příjemných hospůdek. Restauratéři dokážou připravit hotová jídla, speciality i jídla na grilu. Večer si můžete zatancovat nebo jen posedět u živé hudby. O bezpečnost návštěvníků se stará ostraha kempu a Vodní záchranná služba ČČK.

V základní výbavě kempu je úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost s TV, satelitem a DVD, množství společenských her k zapůjčení, volně přístupná jídelna s kuchyňkou vybavenou vařiči, dřezy, mikrovlnkami a varnými konvicemi, samozřejmostí jsou i židličky a stolky pro malé děti, dětský koutek, dětské prolézačky, pískoviště, volejbalové hřiště, malá tělocvična s ping-pongem a posilovacími stroji, velká trampolína, skákací hrad, zorbing ( koule na svahu ) atd. V teplých letních dnech můžete využít vodní sportovní atrakce, jako například windsurfing, pramice, kanoe, waterball ( také zvaný aquazorbing nebo také vodní koule ). Na vodní hladině můžete vyzkoušet i další novinku – water-bird ( také zvaný aquaskipper, vodní pták, vodní skákadlo) a nebo vodní trampolíny pro děti.

Na pláži jsou instalovány dvě venkovní sprchy. Autokemp Seč Pláž navštěvují i provozovatelé elektrického býka. Na něm si můžete vyzkoušet, jak se cítí toreador. Většina atrakcí je určena jak pro děti, tak i pro dospělé. Ve vybavení kempu je i volejbalové hřiště a kuželník – ruské kuželky. Náš kemp navštěvují i koně z 3 km vzdáleného střediska Ranch LL Kovářov. Zde mohou malí i velcí zájemci podniknout vyjížďku do okolí na koních. Pokud jste náročnějším sportovcem, můžete si v recepci kempu domluvit i vstup na městské multifunkční hřiště s umělým povrchem a nočním osvětlením ( cca 600 m od recepce kempu ).

Asi 800 m od recepce se nachází tenisový areál s 5 antukovými kurty. V případě špatného počasí lze navštívit krytý bazén v sousedním Penzionu Tolerance – cca 500 m od recepce kempu a na druhé straně sečské přehrady se můžete pobavit v nově vybudovaném Akvafitcentru hotelu Jezerka, s vnitřním i venkovním bazénem, s bowlingem a s dvěma squashovými kurty ( cca 6 km po silnici ). Na břehu 3 km vzdálené „malé sečské přehrady“ ( vyrovnávací nádrž Seč II ) v obci Hořeleč stojí za návštěvu pivní lázně a solná jeskyně v penzionu U Čtyřlístku, solná jeskyně je i v 10 km vzdálené Třemošnici.

V recepci Vám personál nabídne i mnoho typů na výlety do okolí. Rekreační oblast Seč se nachází v Chráněné krajinné oblasti Železné hory, kterou protíná velké množství turistických stezek, cyklistických tras i tras pro koně. Přímo na skalách nad vodní hladinou přehrady je přírodní rezervace OHEB. V okolí Seče je k vidění mnoho přírodních i historických zajímavostí. Jsou zde hluboké lesy s množstvím průzračných potoků, říček, skalních útvarů. Nedaleko kempu jsou zříceniny několika hradů. Hrad Oheb – s nádhernou vyhlídkou na vodní plochu sečské přehrady s ostrůvkem, hrad Lichnice – s vyhlídkou do rovinatého kraje okolo Čáslavi, malý hrádek Rabštejnek. Pro děti je velkou atrakcí cca 18 km vzdálený Kočičí hrádek u hřebčína ve Slatiňanech, což je miniaturní zmenšenina zámečku, ve které si mohou děti hrát. Výlet na Kočičí hrádek lze spojit s prohlídkou slatiňanského hřebčína, zámku a v Chrudimi s prohlídkou loutkového muzea. Asi 16 km od Seče stojí překrásný zámek Žleby, kde se natáčelo již několik pohádek. Pěkný zážitek pro děti je i výlet do Perníkové chaloupky v Rábech u Pardubic, s výletem můžete spojit i návštěvu hradu Kunětická hora.

 

Další kempy v oblasti Pardubicka naleznete zde

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI