Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Braunerův Mlýn

 

Informace

Popis

Braunerův Mlýn - horská chalupa Králický Sněžník

Braunerův Mlýn na Dolní Moravě. Využijte možnosti ubytování přímo u sjezdovek v malebném údolí pod Kralickým Sněžníkem. Nabízíme ubytování na Dolní Moravě v Roubené chalupě ze 16 století. Stavba i s vejměnkem stojí na veliké louce pod svahy horského střediska obce Dolní Morava v překrásném horském údolí pod vrcholem Králického Sněžníku. Je jedné strany chráněna lesem z druhé řekou Moravou. Je ideálním místem pro vaši relaxaci a odpočinek s možností různých sportovních aktivit.

Obě chalupy nabízejí celkem 6 pokojů, od dvoulůžkových po sedmilůžkový. Celkem 29 lůžek, 5 koupelen, saunu, 2 kuchyně, 2 společenské místnosti, pin-pong, šipky a parkoviště.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Sjezdovky, lyžování a běžecké tratě

V lyžařském areálu je 7 sjezdovek všech stupňů obtížností s celkovou délkou 9,5 km.

Přímo na Mlýně zajišťujeme túry s horským vůdcem pro skitouring, buď celodenní anebo podle vašeho přání, individuální koučink lyžování, snowboardingu, freeridingu a také lavinové a skialpinistické kurzy. Pro nejmenší lyžaře je v provozu pojízdný pás, kolotoč a lanový vlek.

 

Kralický sněžník a horská turistika

„Kraličák“ je nejvyšší vrchol masivu (1 424 m) okresu Ústí nad Orlicí i celého Pardubického kraje.

Pod jeho vrcholem přímo pramení řeka Morava. Lanovkou lze vyjet až k chatě Slamněnka, odkud vede spousta pozoruhodných stezek a nádherných pěšinek, třeba až na vrchol Kralického Sněžníku.

 

Cykloturistika a sjezdové trasy

V celém okolí je rozmanité množství nádherných cest a stezek pro horská kola.

Na své si přijdou i příznivci silniční cyklistiky. Nově jsou otevřené i sjezdové trasy vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené bikery se spoustou klopených zatáček a různých terénních prvků.

 

Paragliding a tandemové létání

Pro jednotlivce i skupiny rádi zajistíme neopakovatelné zážitky a výhled na nádherné údolí z ptačí perspektivy.

Věnujeme se výuce paraglidingového létání i provozování tandemových letů. V případě, že vás tento sport nadchne, pomůžeme vám k získání licence i paraglidingového vybavení.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI