Camping Borová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp a chatová osada Borová - Pokud hledáte klidný a bezpečný kemp rodinného typu, pak jste na správné adrese. V letních měsících červenec a srpen - kemp vyhrazen především pro rodinou dovolenou. V termínech 11.7.15 – 15.8.15 rezervujeme pouze týdenní pobyty s nástupem v sobotu (platí pouze pro chaty a apartmány). V ostatních termínech možnost krátkodobých pobytů. Místa pro stany nerezervujeme. V květnu, červnu a září – kemp vyhrazen pro školy v přírodě, školní výlety, jiné – především rodinné akce, možnost krátkodobých pobytů, vše pouze na objednávku. Celoročně – možné ubytování v apartmánech. Chaty bez vlastního sociálního zařízení a stany – provoz květen až září. V měsíci květnu, červnu a září ubytování pouze na objednávku!! Neposkytujeme služby pro obytná auta a karavany !!!

Celkem k dispozici 108 lůžek v chatách, 30 lůžek v apartmánech a volná plocha pro stany. Chaty a apartmány jsou vybaveny lůžkovinami.
Pro návštěvníky kempu, kteří přijedou na jízdních kolech máme úschovnu pro 25 jízdních kol.

V recepci kempu je zpracován seznam výletů do okolí, včetně pěších turistických tras a je zajištěn prodej turistických map Žďárské vrchy, Vysokomýtsko a Skutečsko.

 

Tipy na kempy Žďárské vrchy


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI