Červená Voda 583d

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dům se nachází v obytné zóně na okraji obce, nedaleko vlakové zastávky a v sousedství několika rodinných domů. Vzhledem k umístění je objekt velmi vhodný pro rodiny s dětmi, turisty, cykloturisty a v zimě lyžaře, kteří požadují kvalitní ubytování za rozumnou cenu. Celý objekt  je vybaven tak, aby při vašem odpočinku pokud možno nic nechybělo a mohli jste načerpat nových sil. V letním období je možné relaxovat na zahradě u bazénu se slanou vodou, pro děti je připraveno pískoviště, houpačka, šipky, petangue atd., a to vše v oplocené zahradě patřící k domu. Kapacita objektu  - 6 osob (pevné lůžko 5x, rozkládací 1x, dětská postýlka 1x). Vybavení objektu - koupelna s vanou a  wc v podkroví, samostatné wc v přízemí, obývací místnost (TV + satelit) spojená s kuchyní a jídelnou (veškeré nádobí, myčka,lednička, varná deska atd.) Pokoje jsou vybaveny lůžky, nočními stolky, lampičkami a komodami pro uložení věcí (1x 2lůžka + postýlka, 1x 3 lůžka).
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI