Chalupa Moravský Karlov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Moravský Karlov je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi jakéhokoliv věku. Ti nejmenší stráví hodiny a hodiny na pískovišti, houpačkách nebo prolézačkách. A to počkejte, až zavětří podkrovní dětskou hernu. Od autodráhy, stavebnic a dalších hraček je budete doslova vyhánět. Pokud chcete mít své prcky neustále na očích, vezměte je do hlavní místnosti v přízemí, kde je pro ně nachystán dětský koutek. Tady můžou malovat, houpat se v síti nebo šplhat po provazových žebřících.

Nudit se nebudou ani starší děti. Adrenalin si vybijí na lezecké věži nebo při hraní ping-pongu. A když začne pršet? Můžou mastit karty nebo si s celou rodinou zahrát sázky a dostihy.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI