Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chalupa pod Bukovkou

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme celoroční ubytování pro rodiny s dětmi v obci Červená Voda v Chalupě pod Bukovkou, V nově zrekonstruované chalupě je k dispozici 15 lůžek + 3 přistýlky. Chalupu pronajímáme jako celek pro větší skupinu lidí. U chalupy je výhoda, že je rozdělena na 3 samostatné apartmány, každý se svým sociálním  zařízením. Proto zde může trávit dovolenou několik rodin dohromady a zachovat si tak při ubytování své soukromí, kdy společná je pouze společenská místnost, kuchyň a vchod. V objektu je vyhrazen prostor pro úschovu lyží a cyklistických kol. Dobré podmínky pro lyžování, turistiku, cykloturistiku a houbaření. U chalupy je rybníček, kde můžete jen tak posedět, nebo si dát něco na gril. Děti se mohou vyřádit na velké, oplocené zahradě. Třeba na maxi trampolíně, na houpačkách, skluzavce, pískovišti, ve velkém člunu na rybníku a v létě v bazéně. Pro děti jsou připravena odrážedla, koloběžky, tříkolky, golf a  další děts. hry. Zahrát si můžete volejbal, šipky a nebo si vyzkoušet hod na koš. Odpočinek Vám zajistí závěsné houpací křeslo. Nově v chalupě - připojení Wi Fi. Chalupa se nachází cca 1 km od nově vybudovaného lyžařského střediska Skipark Červená Voda.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI