Chalupa u Zezulků

 

 

 

Informace

Popis

Nabízíme pronájem celé chalupy nedaleko lyžařských středisek kapacitou 19 lůžek, minimální obsazenost je 12 osob. Chalupa se nachází pod Králickým Sněžníkem u města Králíky. Leží mezi lyžařskými středisky SKI centrum Sněžník v Dolní Moravě a Skiparkem Červená Voda. Ubytování je možné v pěti pokojích. Ideální místo pro trávení Vaší dovolené ať už hledáte relax, soukromí, sport a nebo třeba oslavu s přáteli. Celou chalupu budete mít pouze pro sebe. Můžete zde nerušeně pořádat různé oslavy, párty a nebo jen tak v klidu odpočívat. Dále vám nabízíme venkovní sezení s grilem a ohništěm. Uvnitř chalupy můžete využít společenskou místnost s pípou, televizí, křesly a fotbálkem. Můžete také zajít do sauny. Chalupa nabízí ideální podmínky pro zimní a letní sportovní aktivity. Přímo u chalupy můžete využít tenisový kurt a ping pong. V zimně si můžete zalyžovat ve dvou moderních střediscích Ski Sněžník v Dolní Moravě a ve Skiregionu Buková hora. Kromě toho jsou tu ideální podmínky pro běžecké lyžování, pěší turistiku a cyklistiku. Rodinná oslava, svatba nebo firemní večírek. K dispozici je společenská místnost s pípou a prostory pro venkovní posezení a grilování.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI