Chalupa u Zezulků

 

Informace

Popis

Nabízíme pronájem celé chalupy nedaleko lyžařských středisek kapacitou 19 lůžek, minimální obsazenost je 12 osob. Chalupa se nachází pod Králickým Sněžníkem u města Králíky. Leží mezi lyžařskými středisky SKI centrum Sněžník v Dolní Moravě a Skiparkem Červená Voda. Ubytování je možné v pěti pokojích. Ideální místo pro trávení Vaší dovolené ať už hledáte relax, soukromí, sport a nebo třeba oslavu s přáteli. Celou chalupu budete mít pouze pro sebe. Můžete zde nerušeně pořádat různé oslavy, párty a nebo jen tak v klidu odpočívat. Dále vám nabízíme venkovní sezení s grilem a ohništěm. Uvnitř chalupy můžete využít společenskou místnost s pípou, televizí, křesly a fotbálkem. Můžete také zajít do sauny. Chalupa nabízí ideální podmínky pro zimní a letní sportovní aktivity. Přímo u chalupy můžete využít tenisový kurt a ping pong. V zimně si můžete zalyžovat ve dvou moderních střediscích Ski Sněžník v Dolní Moravě a ve Skiregionu Buková hora. Kromě toho jsou tu ideální podmínky pro běžecké lyžování, pěší turistiku a cyklistiku. Rodinná oslava, svatba nebo firemní večírek. K dispozici je společenská místnost s pípou a prostory pro venkovní posezení a grilování.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI