Chalupa u Zezulků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování - Nabízíme dohromady pět pokojů o celkové kapacitě 19 lůžek. Čtyř lůžkový pokoj v přízemí Vlastní kuchyň, toaleta, sprcha, krb, velký jídelní stůl - Čtyř lůžkový pokoj Vlastní kuchyň, toaleta, sprcha.
Soukromí - Celou chalupu budete mít pouze pro sebe. Můžete zde nerušeně pořádat různé oslavy, párty a nebo jen tak v klidu odpočívat.

Chalupa u Zezulků - Nabízíme pronájem celé chalupy nedaleko lyžařských středisek již od 200 Kč za osobu na noc s kapacitou 19 lůžek, minimální obsazenost je 12 osob. Chalupa se nachází pod Králickým Sněžníkem u města Králíky. Leží mezi lyžařskými středisky SKI centrum SNĚŽNÍK v Dolní Moravě a SKIPARKEM Červená Voda. Ubytování je možné v pěti pokojích. Ideální místo pro trávení Vaší dovolené ať už hledáte relax, soukromí, sport a nebo třeba oslavu s přáteli.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI