Chalupa u Zezulků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování - Nabízíme dohromady pět pokojů o celkové kapacitě 19 lůžek. Čtyř lůžkový pokoj v přízemí Vlastní kuchyň, toaleta, sprcha, krb, velký jídelní stůl - Čtyř lůžkový pokoj Vlastní kuchyň, toaleta, sprcha.
Soukromí - Celou chalupu budete mít pouze pro sebe. Můžete zde nerušeně pořádat různé oslavy, párty a nebo jen tak v klidu odpočívat.

Chalupa u Zezulků - Nabízíme pronájem celé chalupy nedaleko lyžařských středisek již od 200 Kč za osobu na noc s kapacitou 19 lůžek, minimální obsazenost je 12 osob. Chalupa se nachází pod Králickým Sněžníkem u města Králíky. Leží mezi lyžařskými středisky SKI centrum SNĚŽNÍK v Dolní Moravě a SKIPARKEM Červená Voda. Ubytování je možné v pěti pokojích. Ideální místo pro trávení Vaší dovolené ať už hledáte relax, soukromí, sport a nebo třeba oslavu s přáteli.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI