Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Rybárna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Rybárna - rekreace Orlické hory

Vítáme Vás na našich stránkách chaty Rybárna v Jablonném nad Orlicí a těšíme se, že Vás osobně uvítáme i u nás v Orlickýh horách. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro menší skupiny. Okolí skýtá možnost provozovat nepřeberné množství aktivit. Ať je to turistika, cykloturistika, přilehlé koupaliště, rybaření v létě a sjezdové a běžkové lyžování v zimě. Rádi Vás blíže provedeme naším okolím. K dispozici jsou dva pokoje se 4 lůžky (celkem 8 lůžek). Pro větší skupinu je možné využít třetího, rezervního pokoje s dalšími 4 lůžky. Chata se nachází nad rybí líhní. Z pokojů je okny výhled na komplex rybářských rybníčků určených pro odchov násadových ryb. Za budovou je v letních obdobích příjemné posezení s ohništěm.

 

Sociální zařízení prošlo rekonstrukcí. Je možno využít dvou koupelen. Společenská místnost s televizorem se nachází ve druhém patře. V malé kuchyňce naleznete vše potřebné; sporák s elektrickou troubou, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, dřez a spoustu nového nádobí.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Jablonné nad Orlicí

Město Jablonné nad Orlicí je jedním z nejvyhledávanějších turistických center. Jeho výhodná poloha umožňuje výlety do okolí, sjezdové lyžování (místní Malův kopec, Říčky, Čenkovice), běžky (rozsáhlá síť běžkařských drah), turistika, koupání aj. Rybárna leží na okraji města Jablonného nad Orlicí při výjezdu směr Orličky.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI