Country Steak

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme rodinný penzion, kde majitelé jsou tu pro Vás každý den  a proto se můžete u Nás ubytovávat během celého dne. Běžně od 8:00 – 22:00 hod. v pozdějších hodinách dle domluvy 775 560 561. Máme 8 světlých prostorných pokojů. Pro hosty s dětmi máme vybudované dětské hřiště v oploceném areálu, který je součástí letní zahrádky. V blízkosti Našeho penzionu je možnos si prohlédnout menší domácí zoo,kde je k vidění:  poník, ovce, kozy Kamerunské, čínská prasátka, kachny, husy, koroptvičky a mnoho dalších druhů zvířat, které si můžete nakrmit.

Našim zákazníků nabízíme možnost zapůjčení koloběžek, pro příjemné zpestření dne. Další možnosti najdete v tipech na výlety.

O restauraci

Naše firma vznikla v roce 2000 a od té doby jsme prošli velkým vývojem a jsme obohaceni o mnoho zkušeností a proto můžeme nabídnout a zajistit široký kompletní servis.

V květnu roku 2012  po rozsáhlé rekonstrukci jsme znovu otevřeli s novým designem interiéru. Prostory jsou stavebně vyřešeny k pořádání více akci najedou, ať venkovního posezení s vlastním zázemím, které neovlivní zábavu zákazníků v restauraci, která je rozdělena do dvou místností a to restaurace i salónku, kde každý má svůj vlastní vchod a přitom lze prostory propojit v jeden celek.

Během celého roku pořádáme speciality moderní  gastronomie a připravujeme různé druhy mezinárodních kuchyní a oblastních specialit jako např. steaková masa, zvěřinové hody, mexická kuchyně, rybí speciality jak už ze sladkovodních tak i mořských ryb a mnoho dalších. A spoustu dalších zážitků, které pro Vás připravujeme, abychom Vám zpříjemnili pobyt u Nás a zajistili Vám zábavu a atraktivnost po celý rok.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI