Country Steak

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme rodinný penzion, kde majitelé jsou tu pro Vás každý den  a proto se můžete u Nás ubytovávat během celého dne. Běžně od 8:00 – 22:00 hod. v pozdějších hodinách dle domluvy 775 560 561. Máme 8 světlých prostorných pokojů. Pro hosty s dětmi máme vybudované dětské hřiště v oploceném areálu, který je součástí letní zahrádky. V blízkosti Našeho penzionu je možnos si prohlédnout menší domácí zoo,kde je k vidění:  poník, ovce, kozy Kamerunské, čínská prasátka, kachny, husy, koroptvičky a mnoho dalších druhů zvířat, které si můžete nakrmit.

Našim zákazníků nabízíme možnost zapůjčení koloběžek, pro příjemné zpestření dne. Další možnosti najdete v tipech na výlety.

O restauraci

Naše firma vznikla v roce 2000 a od té doby jsme prošli velkým vývojem a jsme obohaceni o mnoho zkušeností a proto můžeme nabídnout a zajistit široký kompletní servis.

V květnu roku 2012  po rozsáhlé rekonstrukci jsme znovu otevřeli s novým designem interiéru. Prostory jsou stavebně vyřešeny k pořádání více akci najedou, ať venkovního posezení s vlastním zázemím, které neovlivní zábavu zákazníků v restauraci, která je rozdělena do dvou místností a to restaurace i salónku, kde každý má svůj vlastní vchod a přitom lze prostory propojit v jeden celek.

Během celého roku pořádáme speciality moderní  gastronomie a připravujeme různé druhy mezinárodních kuchyní a oblastních specialit jako např. steaková masa, zvěřinové hody, mexická kuchyně, rybí speciality jak už ze sladkovodních tak i mořských ryb a mnoho dalších. A spoustu dalších zážitků, které pro Vás připravujeme, abychom Vám zpříjemnili pobyt u Nás a zajistili Vám zábavu a atraktivnost po celý rok.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI