Cykloturistická základna Lesovna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Lesovna je poloroubená chalupa, nacházející se v Těchoníně, na úpatí Orlických hor, přímo pod hřebenem Suchého vrchu a Bukové hory. Stojí na samé hranici přírodního parku v údolí Těchonínského potoka. Nabízíme levné ubytování v Orlických horách nejen cyklistům, ale i pěším turistům, vodákům, houbařům, rodinám s dětmi či nadšencům do předválečného opevnění. Chalupa je rozdělena na dvě samostatné části. Jednu polovinu trvale obýváme, druhou pronajímáme. Naši hosté mají zvláštní samostatný vchod a svůj pozemek za chalupou s venkovním posezením a s ohništěm, vše odděleno od domácích a soukromí zaručené. Lze využít stodolu pro uložení kol, lyží, kočárků, apod. Ubytování nabízíme v  třípokojovém "apartmánu" pro max. 10 osob s omezenou možností přistýlky (2 lůžka). Pokoje jsou v topné sezóně vytápěny ústředním topením s možností uživatelské volby teploty.

 

  • Pokoj č. 1 - přízemí. Dvě samostatné válendy a jedna palanda. Celkem 4 lůžka.
  • Pokoj č. 2 - patro. Jedna samostatná válenda a dvě válendy vedle sebe. Celkem 3 lůžka.
  • Pokoj č. 3 - patro. Jedna samostatná válenda a dvě válendy vedle sebe. Celkem 3 lůžka.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI