Evropské školicí centrum

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přímo v Zámeckém pivovaru nabízíme ubytování ve dvou kategoriích. V severním křídle je k dispozici 8 jedno a třílůžkových penzionových pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek. Tři pokoje mají výhled do zámeckého nádvoří, zbylé jsou mezonetové. V jižním křídle je 15 pokojů s kapacitou 40 lůžek. Toto ubytování je hostelového typu se společným sociálním zařízením. Rádi vám zhotovíme cenovou nabídku dle požadované kvality ubytování i v jiných zařízeních v Litomyšli. Evropské školicí centrum YMCA nabízí své služby neziskové i komerční sféře, zvláště je pak otevřeno pro všechny hnutí YMCA v Evropě. Je možné se zúčastnit seminářů pořádaných školicím centrem, ale též si pronajmout prostory pro akce pořádané ve vlastní režii. Rádi pro vás připravíme snídaně i studené večeře i občerstvení během vašch jednání. Podle vašeho přání objednáme cateringové služby nebo zajistíme stravování v některé z výborných restaurací ve městě. Pořádáme také rauty a slavnostní večeře. Přímo v budově školicího centra můžete navštívit saunu či posilovnu. Pro doplnění seminářů je možné využít veřejných kulturních akcí, ale rádi zajistíme program jen pro vás. Město Litomyšl poskytuje širokou nabídku také pro aktivní využití volného času. Rádi pro vás připravíme i výlety do okolí, případně odborné exkurze.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI