František Kolda - Chaty Pastviny

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chaty Pastviny - rekreace u přehrady

Pět chat typu Multi 160 najdete u hráze pastvinské přehrady v oploceném areálu Orlíček. Čtyři jsou vybaveny standardním nábytkem. Celkem 8 lůžek je ve 4 místnostech s válendami. Pokoje jsou dvoulůžkové. V každé chatě je sprchový kout a dvě sociálky. Přehrada Pastviny se nachází na divoké Orlici ve východočeském kraji - v okrese  Ústí nad Orlicí. Je umístěna v katastrálním území obcí Nekoř, Pastviny a Klášterec n.Orlicí. Délka přehrady od hráze po přítok Divoké Orlice činí 5,5km. Nejvhodnější místa pro koupání jsou v kempech Petrův palouk, Šlechtův palouk, U kapličky, U mostu, pod RS Bublačka a ostatních místech s výškou hladiny od 1m do 12m. Provoz lodí a šlapadel povolen pomocí vesel nebo elektrické energie, pro plachetnice není dostatečné větrno. V letní sezoně jezdí kolem přehrady motorový vláček.

Čistota vody je dobrá /voda kvete až ke konci léta./ Teplota vody bývá od 20 do 24 C. Táboření a rozdělávání ohně je povoleno v kempech. Lodě a šlapadla půjčují u mostu a v kempu na Šlechtově palouku. Rybolov je povolen právoplatným rybářům s východočeskou nebo svazovou povolenkou. Lov ryb a zavážení návnady je povoleno z loděk.

 

Ubytování chaty

Pět chat typu Multi 160 najdete u hráze pastvinské přehrady v oploceném areálu Orlíček. Čtyři jsou vybaveny standardním nábytkem. Celkem 8 lůžek je ve 4 místnostech s válendami. Pokoje jsou dvoulůžkové. V každé chatě je sprchový kout a dvě sociálky. Kuchyňka s el.vařičem, varnou konvicí, lednicí, užitným sklem a nádobím. Ubytovaní mají k dispozici velké zatravněné pozemky s dětským pískovištěm, sportovištěm pro míčovém hry, místem pro grilování a otevřeným ohništěm. Od chat na pláž Petrův palouk je pěší přístup, cca po 150m. Motorová vozidla parkují bezplatně před chatami. Pejsek za úhradu povolen. Součástí areálu je obůrka s jelení, daňčí a mufloní zvěří.

 

Ubytování apartmán

Nabízíme ubytování v apartmánu, který je v novostavbě  cca 200m od pláže pastvinské přehrady. K disposici jsou 2x2 lůžka, kuchyňka s lednicí, vařičem, várnou konvicí a nádobím. Koupelna je s WC a sprchovým koutem. Z lodžie je výhled do obůrky se zvěři. Součásti je televize s velkou obrazovkou a rádio. Vozidla parkují bezplatně za plotem před domem.

K zapůjčení jsou dvě jízdní kola a loď. V místě je sportoviště, dětské pískoviště a místo pro grilování.

Objekt je vhodný pro milovníky koupání, rybaření, houbaření a všechny druhy turistiky. Apartmán poskytuje pohodlí v klidném, čistém prostředí v zajimavé přírodě. V dostupnosti je přechod do Polska, výstup na Kralický Sněžník, koupaliště s toboganem, tvrz Orlice, muzeum řemesel atd.

 

Galerie
Ceník

Ceny ubytování v chatách již od 250,- Kč

Cena je určena dle počtu obsazených lůžek a délky pobytu od 250,- do 400,- Kč za noc.

Ceny ubytování v apartmánu již od 300,- Kč

Cena je určena dle počtu obsazených lůžek a délky pobytu od 300,-   do 400,- Kč za noc.

 

Kontakt

Mobil: +420 604 948 114

Adresa: Nekoř 340, 561 63

www: pastvinyseznam.webmium.com

 

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0