Jílkova vila

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Překrásnou dovolenou skýtá Jílkova vila z období třicátých let minulého století, která je obklopena velkou oplocenou zahradou. Celková kapacita vily pro ubytování je až 12 osob a je přizpůsobena k aktivnímu odpočinku, rekreaci a ubytování na odlehlém místě. Ubytování je ideální pro dvě až tři rodiny. Ubytování je celoroční (zimní, letní i mimosezónní). Jílkova vila je ideálním místem pro ubytování, rekreační pobyt, rodinnou dovolenou nebo setkání uprostřed přírody, v rekreační oblasti Milovy (kraj Vysočina), v CHKO Žďárské Vrchy v blízkosti měst Sněžné, Svratka, Jimramov a Polička. Vila je koncipována pro ubytování s celkovou kapacitou až 12 osob využívající společná sociální zařízení a kuchyň s jídelnou. Jde o třípatrový objekt, kde v přízemí najdete halu s krbem, přímo vyzývající k posezení s přáteli, u skleničky vína, nebo půllitru piva dle chuti a nálady. Děti uvítají opečený vuřt. Tato hala celá z kamene, je příjemným místem i v letních parných dnech. V prvním patře najdete jídelnu s kuchyní, která je velmi prakticky vyřešena vestavěnou skříní. Dále se zde nachází bývalá knihovna, upravená nyní na obývací a společenský pokoj s možností rychlé úpravy na další ložnici pro 2 osoby. Součástí prvního patra je také menší ze dvou sociálních zařízení. Kompletně vybavená kuchyň pro možnost vaření ( sporák, lednice, mikrovlnná trouba ) s jídelnou pro 12 osob. Ve druhém patře se nachází koupelna se sprchovým koutem, dvě velké ložnice každá pro tři osoby (s možností přistýlky) a třetí nejmenší pokoj pouze s jedním lůžkem.

 

Pro případ společnosti s větším počtem dětí, jsme pro Vás připravili letní altán, uzpůsobený k přespání až 4 dětí. Děti zde budou mít soukromí a možnost si alespoň na chvíli odpočnou od svých starostlivých rodičů. Vy si zase budete moci v klidu uspořádat večírek beze strachu, že by jste své ratolesti budili bujarým veselím dlouho do noci.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI