Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Jílkova vila

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Překrásnou dovolenou skýtá Jílkova vila z období třicátých let minulého století, která je obklopena velkou oplocenou zahradou. Celková kapacita vily pro ubytování je až 12 osob a je přizpůsobena k aktivnímu odpočinku, rekreaci a ubytování na odlehlém místě. Ubytování je ideální pro dvě až tři rodiny. Ubytování je celoroční (zimní, letní i mimosezónní). Jílkova vila je ideálním místem pro ubytování, rekreační pobyt, rodinnou dovolenou nebo setkání uprostřed přírody, v rekreační oblasti Milovy (kraj Vysočina), v CHKO Žďárské Vrchy v blízkosti měst Sněžné, Svratka, Jimramov a Polička. Vila je koncipována pro ubytování s celkovou kapacitou až 12 osob využívající společná sociální zařízení a kuchyň s jídelnou. Jde o třípatrový objekt, kde v přízemí najdete halu s krbem, přímo vyzývající k posezení s přáteli, u skleničky vína, nebo půllitru piva dle chuti a nálady. Děti uvítají opečený vuřt. Tato hala celá z kamene, je příjemným místem i v letních parných dnech. V prvním patře najdete jídelnu s kuchyní, která je velmi prakticky vyřešena vestavěnou skříní. Dále se zde nachází bývalá knihovna, upravená nyní na obývací a společenský pokoj s možností rychlé úpravy na další ložnici pro 2 osoby. Součástí prvního patra je také menší ze dvou sociálních zařízení. Kompletně vybavená kuchyň pro možnost vaření ( sporák, lednice, mikrovlnná trouba ) s jídelnou pro 12 osob. Ve druhém patře se nachází koupelna se sprchovým koutem, dvě velké ložnice každá pro tři osoby (s možností přistýlky) a třetí nejmenší pokoj pouze s jedním lůžkem.

 

Pro případ společnosti s větším počtem dětí, jsme pro Vás připravili letní altán, uzpůsobený k přespání až 4 dětí. Děti zde budou mít soukromí a možnost si alespoň na chvíli odpočnou od svých starostlivých rodičů. Vy si zase budete moci v klidu uspořádat večírek beze strachu, že by jste své ratolesti budili bujarým veselím dlouho do noci.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI