Kemp Hluboký - Holice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autocamping Hluboký ve Východních Čechách se nachází v blízkosti silnice E35, cesta z Hradce Králové - Brno, méně než 3km od Holic centru města. Výhodná poloha na okraji rozsáhlých lesů v blízkosti rybníku Hluboký, nabízí příjemné místo pro váš odpočinek. Pro ubytování je 33 chatek se 4 lůžky a 10 chatek s 3 lůžky, které jsou vždy připravené k Vaší návštěvě. Všechny chaty jsou jednoduše vybavené, vytápěné pomocí akomulačních elektrických ohřívačů. Kromě toho, je možné ubytování v 19 sudech pro dvě osoby a jednom multidomku. K dispozici jsou mobilní domy s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou vybavenou mikrovlnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím.

Dostatečný prostor je vyhrazen pro vlastní stany a karavany, který je připraven pro 40 připojení. Sociální zařízení s teplou vodou a společná kuchyňka jsou k dispozici.

Rybník Hluboký má písčitou a  částečně travnatou pláž, bazén naplněný pitnou vodou pro děti, volejbalové hřiště a minigolf. Vše je součástí kempu.
Lesy  z Hradce Králové do Třebechovic nabízejí větší prostor pro houbaření a procházku.

 

Typy ubytování

 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)
 • Mobilheimy (mobilní domy)
 • apartmány
 • sudy

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Sturmík
Sturmík (nepřihlášený) 29. Červen 2021 - 9:56
Počet hlasů: 179
Kemp pro milovniky starych casu. Pred triceti lety praskal ve svech a byl oblibenou destinaci hostu z DDR. Od te doby se nic nezmenilo, jen trabanty jsou pryc a rozhlas uz nehlasi 'Es war gerade zweiundzwanzig uhr..' Kdo potrebuje klimatizovany pokoj, bazen s plavcikem a rusnou plaz bude zklaman, protoze zde najde pravy opak. Toto je misto pro milovniky ceske prirody a lidi, kteri oceni stin a vuni borovic, ktere se zde sklani nad chatkami a stany. Okolni nadherna krajina je rajem pro houbare, cyklisty a pesi turisty. Na sve si prijde kazdy myslivec, ktery muze zdejsim kolegum krasnou hontbu jen zavidet. Pozorovat lze ruzne druhy vodniho ptactva, primo v kempu hnizdili hrivnaci, srnci rije v primem prenosu hned za humny a ubytovat psy neni problem. Se psem lze cvicit na zkousky vloh nebo barvy primo v odlehlejsi casti kempu. Vrele doporucuji. Komu nevadi, ze ho v noci postipou komari a pri koupani se otre o kapra, ten tady najde raj.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI