Kemp Iveta - Moravská Třebová

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp a rekreační středisko Iveta leží v obci Svojanov - Pardubický kraj v rekreační oblasti Žďárské vrchy. Kemp Iveta nabízí ubytování v podobě kempových míst pro stany, karavany a obytné vozy, ale ubytovat se zde můžete v chatkách, či vybavených apartmánech (vlastní sociální zařízení wc a sprcha). Chatky nedisponují sociálním zařízením. Pro tyto účely jsou k dispozici sprchy na žetóny. V areálu kempu Iveta je k dispozici i hospoda - restaurace. Kemp je otevřený pouze sezónně na jaro-léto-podzim.

 

Typy ubytování

  • Chatky
  • karavanová místa (i pro obytná auta)
  • Stanování (vlastní stany)
  • Apartmány

 

 


Zápis má pouze informativní charakter. Po přihlášení naleznete odkaz na domovskou stránku kempu v sekci "Kontakt"


 

>> Tipy na další ověřené kempy v oblasti Žďárské vrchy <<

 

 

Galerie
Ceník

 
 
Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte
 

 
 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

HRAD BOUZOV

Založení hradu se datuje do počátku 14. století. Hrad často měnil majitele až do roku 1695, kdy ho získal řád německých rytířů. Až do počátku 20. století se o něj nikdo moc nestaral. V roce 1901 vypracoval německý profesor techniky plán na přestavbu. Hrad byl přestaven ve stylu pozdní gotiky. Díky přestavbě získal podobu typického pohádkového hradu. Stal se dějištěm pohádek Pyšná princezna a Princezna Fantagiro.

JAVOŘÍČSKÉ JESKYNĚ

Jeskyně se rozkládají v podzemí u obce Slavětín u Litovle. Jeskyně nabízí téměř 4 km chodeb, z nichž je 788 metrů přístupných veřejnosti. Nachází se zde i mnoho propastí, které dosahují hloubky až 60 metrů. Nalezneme zde mnoho krásných krápníků a vyskytují se zde i krápníky zvané heliktity, které jsou zvláštní, tím, že rostou proti zákonům gravitace.

MLADEČSKÉ JESKYNĚ

Jeskyně se nacházejí nedaleko chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Je to soustava puklinových chodeb s krápníkovou výzdobou. Jeskyně jsou významné paleontologické a archeologické naleziště. Celková delká chodeb přesahuje 1 km, avšak přístupných je asi 400 metrů
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI