Pension Austria

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Austria Pardubice - kvalitní a dostupné ubytování v centru Pardubic. Pension Austria nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech. Všechny pokoje mají k dipozici TV a satelitní vysílání. Hosté mají možnost si vybrat pokoj s vanou nebo se sprchovým koutem. Penzion Austria se nachází jen pár minut chůze od nejfrekventovanější části města Pardubice, a tak nemusíte řešit dojíždění a parkování, když si chcete vyrazit večer za kulturou třeba do divadla, kina nebo klubu. Během chvilky jste na hlavní třídě, kde najdete banky, restaurace, poštu, nákupní centra nebo cokoliv jiného, co by vás mohlo během Vaší návštěvy Pardubic zajímat.

Snídaně se podává formou bufetu v jídelně v přízemí penzionu. Při rezervaci ubytování máte na výběr mezi variantou ubytování se snídaní nebo bez snídaně.
Pokud se vám nechce chodit do města na oběd či večeři, můžete si pochutnat v Mexické restauraci La Cabaňa, která má společný vchod z ulice Smilova jako náš penzion.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI