Pension Na Rovince

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace s kapacitou 70 míst, dále nabízíme dva samostatné salonky pro max. 15.osob a max. 40 osob . Přijďte ochutnat širokou nabídku české kuchyně. Možnost svatební hostiny, smuteční hostiny, školení, rodinných oslav, podnikových akcí s propojením ubytování - kapacita 35 lůžek. Možnost soustředění fotbalistů, basketbalistů, volejbalistů atd. s možností celodenní stravy, pro tyto akce je v obci k dipozici sportovní hala, fotbalové hřiště a koupaliště. Pořádáme rybí, zvěřinové, steakové, kuřecí, mezinárodní, zabijačkové hody. Sídlíme na adrese Dolní Újezd 516, Dolní Újezd u Litomyšle.

    levné ubytování ve 2,3,4 a 5 lůžkových pokojích s kapacitou 35 míst
    cena 200,- za jednu noc, při dlouhodobém ubytování lze domluvit nižší cenu
    možnost ubytování se snídaní, polopenzí, nebo plnou penzí
    parkování
    wifi zdarma
    TV
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI