Pension Na Statku

 

 

 

Informace

Popis

Pension a restaurant v objektu zrekonstruovaného bývalého statku v krásném prostředí Orlických hor v nadm. výšce  650 m n.m. - vhodný pro letní i zimní rekreaci. Penzion má celkovou  kapacitu  40 lůžek.  Jsou k disposici  dvou, tří a čtyřlůžkové  pokoje s příslušenstvím (koupelna s WC a sprchový kout), dva dvoupokojové rodinné apartmány s příslušenstvím (koupelna s WC a vanou nebo sprchovým koutem). V objektu je stylová restaurace, nabízející jak jídla klasické české kuchyně, tak i mezinárodní kuchyně. Intimitu při menších oslavách Vám zajistí uzavřený salonek v původních prostorách s klenutým stropem. Pension má prostornou společenskou místnost, která je vhodná k pořádání  různých seminářů, firemních  školení, ale i ke sportovním aktivitám, jako např. stolní tenis. K dispozici je   půjčovna kol a možnost zapůjčení televizoru. Pro všechny návštěvníky  je ve společenské místnosti k disposici velký plazmový televizor o úhlopříčce 106cm s DVD a video rekordérem, kde je možné si přehrát své oblíbené filmy nebo pořady na discích DVD nebo kazetách VHS. V celém areálu penzionu je možnost bezdrátového připojení na internet! V případě zájmu si mohou ubytovaní vybrat a objednat několik druhů masáží, informace Vám dají naši pracovníci! Od kaple na Adamu nabízí krásný výhled na masiv Králického Sněžníku a Orlických hor. Obec je křižovatkou cykloturistických a lyžařských tratí. K zimní rekreaci je v obci SKI areál s lyžařskou školou, technickým zasněžováním, udržovanými sjezdovkami a nočním lyžováním.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI