Pension Na Statku

 

Informace

Popis

Pension a restaurant v objektu zrekonstruovaného bývalého statku v krásném prostředí Orlických hor v nadm. výšce  650 m n.m. - vhodný pro letní i zimní rekreaci. Penzion má celkovou  kapacitu  40 lůžek.  Jsou k disposici  dvou, tří a čtyřlůžkové  pokoje s příslušenstvím (koupelna s WC a sprchový kout), dva dvoupokojové rodinné apartmány s příslušenstvím (koupelna s WC a vanou nebo sprchovým koutem). V objektu je stylová restaurace, nabízející jak jídla klasické české kuchyně, tak i mezinárodní kuchyně. Intimitu při menších oslavách Vám zajistí uzavřený salonek v původních prostorách s klenutým stropem. Pension má prostornou společenskou místnost, která je vhodná k pořádání  různých seminářů, firemních  školení, ale i ke sportovním aktivitám, jako např. stolní tenis. K dispozici je   půjčovna kol a možnost zapůjčení televizoru. Pro všechny návštěvníky  je ve společenské místnosti k disposici velký plazmový televizor o úhlopříčce 106cm s DVD a video rekordérem, kde je možné si přehrát své oblíbené filmy nebo pořady na discích DVD nebo kazetách VHS. V celém areálu penzionu je možnost bezdrátového připojení na internet! V případě zájmu si mohou ubytovaní vybrat a objednat několik druhů masáží, informace Vám dají naši pracovníci! Od kaple na Adamu nabízí krásný výhled na masiv Králického Sněžníku a Orlických hor. Obec je křižovatkou cykloturistických a lyžařských tratí. K zimní rekreaci je v obci SKI areál s lyžařskou školou, technickým zasněžováním, udržovanými sjezdovkami a nočním lyžováním.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI