Pension Paseka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází na roku Smetanova náměstí a Váchalovy ulice v Litomyšli. Nabízíme Vám ubytování ve stylových apartmánech a příjemně zařízených pokojích. Kapacita pokojů se pohybuje mezi jedním a čtyřmi lůžky. Celková kapacita pensionu je šestnáct lůžek. Snídaně podáváme v literární kavárně Na sklípku, která se nachází v objektu domu ve Váchalově ulici. Pension vznikl v roce 1998, kdy byl původně městský dům na popud nakladatele Ladislava Horáčka rekonstruován a fasáda restaurátory vyzdobena sgrafity z knihy Krvavý román od Josefa Váchala. V roce 2011 proběhla rekonstrukce zadní části domu, kde se dnes v přízemí nachází zmíněná literární kavárna Na sklípku se zahrádkou a v prvním patře tři nové pokoje. V sekci ubytování tohoto webu naleznete detailní popis jednotlivých pokojů a jejich vybavení. V případě jakýchkoliv Vašich dotazů se na nás neváhejte obrátit na uvedených kontaktech.¨¨

V našem pensionu nabízíme ubytování ve dvou typech pokojů. V přední části objektu se nacházejí čtyři prostorné apartmány s vybavenou kuchyňkou a v zadním traktu pak tři jednoduché pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, mají samostatnou koupelnu s toaletou, sprchovým koutem či vanou. Na každém pokoji je televize, pevné připojení k internetu a výběr kvalitní literatury z produkce nakladatelství Paseka. Ubytovat se lze od 15.00 a pokoje je třeba v den odjezdu opustit do 10.30 hodin.

Recepce pensionu se nachází v literární kavárně Na sklípku ve Váchalově ulici, kde se podávají i snídaně. Cena snídaně pro jednu osobu je 100 Kč.

Hostům pensionu je zdarma k dispozici parkování za domem, případně na náměstí před pensionem.

V celém objektu je zdarma wifi připojení k internetu.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI