Pension Paseka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází na roku Smetanova náměstí a Váchalovy ulice v Litomyšli. Nabízíme Vám ubytování ve stylových apartmánech a příjemně zařízených pokojích. Kapacita pokojů se pohybuje mezi jedním a čtyřmi lůžky. Celková kapacita pensionu je šestnáct lůžek. Snídaně podáváme v literární kavárně Na sklípku, která se nachází v objektu domu ve Váchalově ulici. Pension vznikl v roce 1998, kdy byl původně městský dům na popud nakladatele Ladislava Horáčka rekonstruován a fasáda restaurátory vyzdobena sgrafity z knihy Krvavý román od Josefa Váchala. V roce 2011 proběhla rekonstrukce zadní části domu, kde se dnes v přízemí nachází zmíněná literární kavárna Na sklípku se zahrádkou a v prvním patře tři nové pokoje. V sekci ubytování tohoto webu naleznete detailní popis jednotlivých pokojů a jejich vybavení. V případě jakýchkoliv Vašich dotazů se na nás neváhejte obrátit na uvedených kontaktech.¨¨

V našem pensionu nabízíme ubytování ve dvou typech pokojů. V přední části objektu se nacházejí čtyři prostorné apartmány s vybavenou kuchyňkou a v zadním traktu pak tři jednoduché pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, mají samostatnou koupelnu s toaletou, sprchovým koutem či vanou. Na každém pokoji je televize, pevné připojení k internetu a výběr kvalitní literatury z produkce nakladatelství Paseka. Ubytovat se lze od 15.00 a pokoje je třeba v den odjezdu opustit do 10.30 hodin.

Recepce pensionu se nachází v literární kavárně Na sklípku ve Váchalově ulici, kde se podávají i snídaně. Cena snídaně pro jednu osobu je 100 Kč.

Hostům pensionu je zdarma k dispozici parkování za domem, případně na náměstí před pensionem.

V celém objektu je zdarma wifi připojení k internetu.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI