Pension Petra - Litomyšl

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Petra se nachází v nově rekonstruovaném památkově chráněném domě v klidné části přímo v historickém jádru města Litomyšle. Nabízíme kvalitní ubytování v Litomyšli certifikované tříhvězdičkové kategorie a dlouholeté zkušenosti v oboru jak pro firemní klientelu, tak pro turisty. Dva dvoulůžkové pokoje se nacházejí v přízemí domu, mají klenbové stropy a jsou přizpůsobeny historickém stylu domu. V 1. patře domu je klasické dvoupokojové apartmá. Další dva pokoje jsou v podkroví, mají dřevem obložené stropy a jsou zařízeny v modernějším duchu ( mají další 1 - 2 stálá lůžka navíc). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, televizí se satelitními programy, telefonem, připojením na internet (WI-FI), lednicí s placeným minibarem. Kapacita: 4 pokoje, 1 apartmá (10 stálých lůžek a přistýlky). Ve spolupráci s dalšími dvěma penziony stejné úrovně můžeme skupinám nabídnout ubytování až pro 45 osob. Společně disponujeme celkem 20 pokoji a apartmány. Penziony jsou od našeho vzdáleny 50 a 150 metrů a je možno v nich zajistit celodenní stravování pro celou skupinu. Na požádání lze také zajistit profesionální průvodcovské a další služby pro skupiny.

 

Stravování v Pensionu PETRA

Snídaně
V našem penzionu poskytujeme ubytování se snídaní. Hostům je k dispozici hala s otevírací dobou 7:15 - 10:15 hodin. Dobu podávání snídaní je možné dohodnout individuálně. Bohatá a rozmanitá snídaně s obsluhou je u nás samozřejmostí. Na Vašem stole je připraven džus, pečivo, máslo, džem, med, paštika, tavený sýr. Navíc si sami vyberete z jídelního lístku dle vlastní chuti snídani a teplý nápoj (káva, čaj apod.). A co si naši hosté nejčastěji objednají? Míchaná vajíčka na cibulce, zapečenou šunku s vejci nebo jemný párek s hořčicí nebo fit-snídani (musli, corn flakes, jogurt, ovoce)...

Studená kuchyně
Na objednávku Vám můžeme připravit na určitou hodinu i výrobky studené kuchyně (obložené talíře, chlebíčky apod.), které Vám přineseme přímo do Vašeho pokoje.

Nabídka - pobyty v Litomyšli
Pro sezónu 2014 - 2015 připravujeme zajímavé typy na víkendový pobyt nebo týdenní pobyt:

 •     Litomyšlský víkend
 •     víkend s přáteli
 •     pobyty s dětmi
 •     probyty pro dva
 •     romantický víkend
 •     dámská sešlost
 •     sportovní pobyty pro cyklisty
 •     prázdninové pobyty
   

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI