Pension u Bakaláře

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Bakaláře se nachází v historické budově v centru Vysokého Mýta. Penzion nabízí příjemné ubytování  od 300 Kč/os./noc v komfortně vybavených 2, 3 a 4-lůžkových pokojích. Součástí pensionu je i stylová restaurace, která nabízí chutné snídaně, svačiny, obědy i večeře za nečekaně nízké ceny (MENU 47 Kč). V celém pensionu je bezplatná Wifi - možnost bezdrátového připojení na internet a samozřejmě volná parkovací místa pro hosty.

Levné ubytování Vysoké Mýto, Penzion u Bakaláře, výroba a rozvoz pizzy, stravování.

Ubytování v tomto rodinném penzionu je vhodné pro rodiny, menší skupiny, partnery i obchodní cestující. Kapacita penzionu je 13 lůžek, můžete si však navíc objednat za příplatek přistýlku. Pokoje jsou prosvětlené a jsou vybaveny pohodlnými postelemi a základním nábytkem, sociálním zařízením i televizí. Součástí penzionu je společenská místnost i příjemná restaurace v historickém stylu. Podívejte se na ceník ubytování a na fotogalerii penzionu včetně restaurace.

Stylová restaurace

Naše restaurace funguje jako klasická restaurace, pizzerie a samoobslužný bufet dohromady. V určité hodiny se podává MENU (až do 23h), dopoledne se můžete najíst formou bufetu, v nabídce máme české speciality, minutky, italskou kuchyni i vegetariánská jídla. Restaurace je ve stylovém historickém interiéru, zaměstnáváme kvalitní kuchaře i příjemnou obsluhu. K pití si můžete objednat točené plzeňské pivo i další česká piva a samozřejmě i ostatní alko a nealko.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI