Pension u Bakaláře

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Bakaláře se nachází v historické budově v centru Vysokého Mýta. Penzion nabízí příjemné ubytování  od 300 Kč/os./noc v komfortně vybavených 2, 3 a 4-lůžkových pokojích. Součástí pensionu je i stylová restaurace, která nabízí chutné snídaně, svačiny, obědy i večeře za nečekaně nízké ceny (MENU 47 Kč). V celém pensionu je bezplatná Wifi - možnost bezdrátového připojení na internet a samozřejmě volná parkovací místa pro hosty.

Levné ubytování Vysoké Mýto, Penzion u Bakaláře, výroba a rozvoz pizzy, stravování.

Ubytování v tomto rodinném penzionu je vhodné pro rodiny, menší skupiny, partnery i obchodní cestující. Kapacita penzionu je 13 lůžek, můžete si však navíc objednat za příplatek přistýlku. Pokoje jsou prosvětlené a jsou vybaveny pohodlnými postelemi a základním nábytkem, sociálním zařízením i televizí. Součástí penzionu je společenská místnost i příjemná restaurace v historickém stylu. Podívejte se na ceník ubytování a na fotogalerii penzionu včetně restaurace.

Stylová restaurace

Naše restaurace funguje jako klasická restaurace, pizzerie a samoobslužný bufet dohromady. V určité hodiny se podává MENU (až do 23h), dopoledne se můžete najíst formou bufetu, v nabídce máme české speciality, minutky, italskou kuchyni i vegetariánská jídla. Restaurace je ve stylovém historickém interiéru, zaměstnáváme kvalitní kuchaře i příjemnou obsluhu. K pití si můžete objednat točené plzeňské pivo i další česká piva a samozřejmě i ostatní alko a nealko.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI