Penzion Bakara

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion BAKARA*** – to je bezkonkurenčně nejvýhodnější ubytování v Ústí nad Orlicí. Čerstvě kompletně zrekonstruovaný penzion s moderně laděnými pokoji a apartmány. Ubytování vybavené novým zařízením. Penzion se nachází v těsné blízkosti centra okresního města Ústí nad Orlicí. Nabízí moderní a útulné 2 až 3 lůžkové pokoje*. V ceně ubytování je: televizor na pokoji, samostatná koupelna s masážní sprchou a WC. Bezproblémové parkování v místě zdarma. Možnost kvalitní snídaně v místě ubytování. Vysokorychlostní internet WIFI zdarma. K dispozici plně vybavená moderní kuchyň. Možnost úschovy jízdních kol. Strategicky velmi výhodná poloha – penzion leží na hlavním tahu Ústí nad Orlicí – Hradec Králové. Dále nabízíme dvoulůžkové pokoje* - apartmány s luxusní kuchyní, terasou, vlastním WC a koupelnou. Možnost cenově výhodných snídaní přímo v penzionu. Levné celodenní stravování ve vyhlášené restauraci vzdálené 50 m (silnice hlavní tah směr Ústí nad Orlicí). Spousta pěkných restaurací a kaváren v nedalekém centru města Ústí nad Orlicí. Samoobsluha cca 100m od místa ubytování. Levné supermarkety a hypermarket Tesco Ústí nad Orlicí jsou vzdáleny 2km.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI