Penzion Bakara

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion BAKARA*** – to je bezkonkurenčně nejvýhodnější ubytování v Ústí nad Orlicí. Čerstvě kompletně zrekonstruovaný penzion s moderně laděnými pokoji a apartmány. Ubytování vybavené novým zařízením. Penzion se nachází v těsné blízkosti centra okresního města Ústí nad Orlicí. Nabízí moderní a útulné 2 až 3 lůžkové pokoje*. V ceně ubytování je: televizor na pokoji, samostatná koupelna s masážní sprchou a WC. Bezproblémové parkování v místě zdarma. Možnost kvalitní snídaně v místě ubytování. Vysokorychlostní internet WIFI zdarma. K dispozici plně vybavená moderní kuchyň. Možnost úschovy jízdních kol. Strategicky velmi výhodná poloha – penzion leží na hlavním tahu Ústí nad Orlicí – Hradec Králové. Dále nabízíme dvoulůžkové pokoje* - apartmány s luxusní kuchyní, terasou, vlastním WC a koupelnou. Možnost cenově výhodných snídaní přímo v penzionu. Levné celodenní stravování ve vyhlášené restauraci vzdálené 50 m (silnice hlavní tah směr Ústí nad Orlicí). Spousta pěkných restaurací a kaváren v nedalekém centru města Ústí nad Orlicí. Samoobsluha cca 100m od místa ubytování. Levné supermarkety a hypermarket Tesco Ústí nad Orlicí jsou vzdáleny 2km.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI