Penzion Bavorský dvůr

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poskytneme Vám ubytování v penzionu do 10 km od Pardubic. Naleznete zde odpočinek po náročné služební cestě, v rámci velkých akcí v Pardubicích nebo prostě v rámci Vašeho výletu do Východních Čech atd. Penzion je vybaven třemi dvoulůžkovými a třemi třílůžkovými pokoji s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dále součástí každého pokoje je televize se satelitem a internetové připojení. Dva pokoje našeho penzionu disponují prostorným balkonem jako stvořeným k posezení za vlahých letních večerů, kde oceníte klid a soukromí. Nabídneme Vám zde nejen špičkové speciality Bavorské kuchyně, ale také například denní menu za dobrou cenu. V našem jídelním lístku si vyberete z široké palety neodalatelných specialit. Rádi Vám zpříjemníme sváteční večery dobrou sklenkou vína či pravým Bavorským pivem k výbornému obědu nebo večeří. V naši stylové restauraci Bavorský dvůr nabízíme realizaci svatební hostiny, večírků, firemních rautů a podobných akcí. V letní sezóně nabízíme posezení s občerstvením na naší zahrádce Pod Katalpou. Zde nabízíme alko i nealko nápoje a jídla dle výběru z jídelního lístku nebo v rámci víkendových menu určených právě pro tuto letní zahrádku Pod Katalpou. Zahrádka je zastřešena a tak jste ochráněni před mírnější nepřízni počasí.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI