Penzion Bavorský dvůr

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poskytneme Vám ubytování v penzionu do 10 km od Pardubic. Naleznete zde odpočinek po náročné služební cestě, v rámci velkých akcí v Pardubicích nebo prostě v rámci Vašeho výletu do Východních Čech atd. Penzion je vybaven třemi dvoulůžkovými a třemi třílůžkovými pokoji s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dále součástí každého pokoje je televize se satelitem a internetové připojení. Dva pokoje našeho penzionu disponují prostorným balkonem jako stvořeným k posezení za vlahých letních večerů, kde oceníte klid a soukromí. Nabídneme Vám zde nejen špičkové speciality Bavorské kuchyně, ale také například denní menu za dobrou cenu. V našem jídelním lístku si vyberete z široké palety neodalatelných specialit. Rádi Vám zpříjemníme sváteční večery dobrou sklenkou vína či pravým Bavorským pivem k výbornému obědu nebo večeří. V naši stylové restauraci Bavorský dvůr nabízíme realizaci svatební hostiny, večírků, firemních rautů a podobných akcí. V letní sezóně nabízíme posezení s občerstvením na naší zahrádce Pod Katalpou. Zde nabízíme alko i nealko nápoje a jídla dle výběru z jídelního lístku nebo v rámci víkendových menu určených právě pro tuto letní zahrádku Pod Katalpou. Zahrádka je zastřešena a tak jste ochráněni před mírnější nepřízni počasí.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI