PENZION BEST

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Moravská Třebová - Nabídka ubytování v Moravské Třebové v „Penzionu Best“, který se nachází v blízkosti centra města v ulici Brněnská. Pouze pár kroků Vás dělí od pěší zóny  na Cihlářové ulici, která vede přímo do centra města. Informace o penzionu. Nabízíme Vám ubytování v našem malebném penzionu v Moravské Třebové , který je umístěn  ve starobylé dvoupatrové budově, jejíž prostory byly zrekonstruovány na penzion v roce 2007.

Dùm se může pyšnit pískovcovými portály, sloupy i schodištěm.
Náš penzion v Moravské Třebové nabízí ubytování celkem na 48ti lůžkách ve 21ti pokojích.
Z toho 1x pětilůžko, 5x trojlůžko, 13x dvoulůžko a 2x jednolůžko
Každý pokoj má předsíň s velkým zrcadlem ,komfortní zařízenou ložnici, která je vybavena kromě postele a šatníku také rozkládací pohovkou, malou ledničkou, satelitní televizí a přípojkou na internet.

Koupelny jsou luxusně zařízené s moderními sprchovými kouty, parními boxy nebo vířivou vanou.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI