Penzion Bílá Vrána

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V naší hospůdce se můžete dobře najíst, napít, pobavit s přáteli, uskutečnit obchodní schůzku nebo třeba oslavu narozenin. Po náročném večeru nebo výletě do Lázní Bohdaneč se můžete ubytovat v našem penzionu. V létě je pro Vás otevřena venkovní zahrádka, ideální pro návštěvníky na kolech. Penzion je situován v prvním patře domu, nad hospůdkou a je stejně jako hospůdka nekuřácký. Naleznete zde pět útulných pokojů. K dispozici jsou pro Vás 4 dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj, každý s vlastním příslušenstvím, TV, satelitem a Wi-Fi bezdrátovým internetem. Hospůdka je nekuřácká, čítá 35 míst a její interiér je členěn do několika menších útulných místností. Příjemná domácí atmosféra vybízí Vás, návštěvníky, především k pochutnání si na některé z našich kulinářských specialit. Pro Vás, kteří máte méně času, připravujeme polední menu, a to každý den včetně víkendu.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI