Penzion Bílý Kůň

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Bílý Kůň se nachází v krásné přírodě Vysočiny nedaleko Města Skuteč. Nabízíme Vám stylové ubytování s možností vlastního vaření. Masáže přímo v penzionu. Relaxační pobyty, toulky přírodou, agroturistika možnost dojení koz. Vhodné pro cykloturistiku, houbaření. Tenisové kurty cca 1km cena - 70,-Kč/hod. Využití zahrady, kryté ohniště, dětské hřiště, parkování u objektu.n Možnost připojení k internetu, na každém pokoji televizní anténa - nutná valstní TV. Ubytování se zvířaty. Kurzy drátování - možnost zakoupení drátované keramiky. Ukázky výroby kozích sýrů. Poznávání bylinek a jejich využití. Možnost výletů, v bízkosti např.

    2 km hrad Košumberk
    8 kmToulovcovy maštale
    7 km zámek Nové Hrady
    20 km Litomyšl
    koupaliště s tobogány 7kmSkuteč,
    Veselý Kopec - skanzen 30 km.
    skalní město ve Zderazi 7km
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI