Penzion Bílý Kůň

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Bílý Kůň se nachází v krásné přírodě Vysočiny nedaleko Města Skuteč. Nabízíme Vám stylové ubytování s možností vlastního vaření. Masáže přímo v penzionu. Relaxační pobyty, toulky přírodou, agroturistika možnost dojení koz. Vhodné pro cykloturistiku, houbaření. Tenisové kurty cca 1km cena - 70,-Kč/hod. Využití zahrady, kryté ohniště, dětské hřiště, parkování u objektu.n Možnost připojení k internetu, na každém pokoji televizní anténa - nutná valstní TV. Ubytování se zvířaty. Kurzy drátování - možnost zakoupení drátované keramiky. Ukázky výroby kozích sýrů. Poznávání bylinek a jejich využití. Možnost výletů, v bízkosti např.

    2 km hrad Košumberk
    8 kmToulovcovy maštale
    7 km zámek Nové Hrady
    20 km Litomyšl
    koupaliště s tobogány 7kmSkuteč,
    Veselý Kopec - skanzen 30 km.
    skalní město ve Zderazi 7km
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI