Penzion Bonet

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Motorest Bonet nabízí ubytování ve Slatiňanech v moderním penzionu. Součástí areálu je i restaurace s několika sály. Kvalitní polední menu Slatiňany, výroba a rozvoz pizzy , prostory pro svatby, školení, přednáškové a předváděcí akce včetně jejich zajištění. To vše naleznete při hlavní silnici Ždírec nad Doubravou - Chrudim na okraji města Slatiňany. Městečko je ideálním výchozím místem pro pěší, turistické i automobilové výlety. V blízkosti se nachází jedinečné hipologické muzeum a hřebčín, zámek Slatiňany s překrásnou procházkou po zámecké zahradě. Kočičí Hrádek, rozhledna Bára, lanový park Podhůra, prales Polom, Sečská přehrada, skanzen Veselý kopec, to vše a mnohem víc jsou skvělé příležitosti k turistice, cykloturistice, rybaření a houbaření. Koupaliště, tenisové kurty a sportovní areál jsou vzdáleny od pensionu cca 300 m. Hledáte-li ubytování Chrudim, ubytování Hlinsko, ubytujte se u nás ve Slatiňanech. Čeká na Vás chutná domácí kuchyně, kvalitní ubytování a ochotný personál ochotný splnit téměř Vaše přání.

Kapacita ubytování:     
Jednolůžkové pokoje     2
Dvoulůžkové pokoje     4
Vícelůžkové pokoje     1
Vybavenost pokojů:
Každý z našich pokojů je vybaven vlastní sprchou, WC, televizorem a minibarem. Samozřejmostí je i internet a bezbariérový přístup.
Cena za lůžko 400,- kč

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI