Penzion Bonet

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Motorest Bonet nabízí ubytování ve Slatiňanech v moderním penzionu. Součástí areálu je i restaurace s několika sály. Kvalitní polední menu Slatiňany, výroba a rozvoz pizzy , prostory pro svatby, školení, přednáškové a předváděcí akce včetně jejich zajištění. To vše naleznete při hlavní silnici Ždírec nad Doubravou - Chrudim na okraji města Slatiňany. Městečko je ideálním výchozím místem pro pěší, turistické i automobilové výlety. V blízkosti se nachází jedinečné hipologické muzeum a hřebčín, zámek Slatiňany s překrásnou procházkou po zámecké zahradě. Kočičí Hrádek, rozhledna Bára, lanový park Podhůra, prales Polom, Sečská přehrada, skanzen Veselý kopec, to vše a mnohem víc jsou skvělé příležitosti k turistice, cykloturistice, rybaření a houbaření. Koupaliště, tenisové kurty a sportovní areál jsou vzdáleny od pensionu cca 300 m. Hledáte-li ubytování Chrudim, ubytování Hlinsko, ubytujte se u nás ve Slatiňanech. Čeká na Vás chutná domácí kuchyně, kvalitní ubytování a ochotný personál ochotný splnit téměř Vaše přání.

Kapacita ubytování:     
Jednolůžkové pokoje     2
Dvoulůžkové pokoje     4
Vícelůžkové pokoje     1
Vybavenost pokojů:
Každý z našich pokojů je vybaven vlastní sprchou, WC, televizorem a minibarem. Samozřejmostí je i internet a bezbariérový přístup.
Cena za lůžko 400,- kč

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI