Penzion Camping Náš sen

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Náš Sen (Later) Svratouch se nachází  na rozmezí Čech a Moravy v malebné oblasti Žďárských vrchů, charakteristické mírně kopcovitým zalesněným terénem a množstvím přírodních krás a kulturních památek.  Je ideálním místem pro letní turistiku, cykloturistiku i chvíle odpočinku v klidném prostředí. V bezprostřední blízkosti penzionu je možnost výborného koupání pro děti i dospělé. V nedaleké Svratce je k dispozici lyžařský vlek a golfové hřiště. Penzion je umístěn na slunném místě obklopen lesy. Uspokojí 50 rekreantů ve 2, 4 a 6-ti lůžkových pokojích. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení.

V letním období lze využít i možnost stanování nebo vlastní karavan. Součástí penzionu je restaurace a možnost celodenního stravování.

V případě zájmu rekreantů jsou organizovány autobusové zájezdy za poznáním kulturních památek, společenských center i přírodních krás blízkého i vzdáleného okolí.

Rekreace probíhá celoročně, rozsah rekreace lze vzájemně zpřesnit. V penzionu je možnost uspořádat svatební hostiny, rauty, setkání, firemní kongresy a podobné akce dle dohody.

Nabízíme také ubytování pro školy v přírodě a školní výlety, sportovní soustředění a další.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI