Penzion Camping Náš sen

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Náš Sen (Later) Svratouch se nachází  na rozmezí Čech a Moravy v malebné oblasti Žďárských vrchů, charakteristické mírně kopcovitým zalesněným terénem a množstvím přírodních krás a kulturních památek.  Je ideálním místem pro letní turistiku, cykloturistiku i chvíle odpočinku v klidném prostředí. V bezprostřední blízkosti penzionu je možnost výborného koupání pro děti i dospělé. V nedaleké Svratce je k dispozici lyžařský vlek a golfové hřiště. Penzion je umístěn na slunném místě obklopen lesy. Uspokojí 50 rekreantů ve 2, 4 a 6-ti lůžkových pokojích. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení.

V letním období lze využít i možnost stanování nebo vlastní karavan. Součástí penzionu je restaurace a možnost celodenního stravování.

V případě zájmu rekreantů jsou organizovány autobusové zájezdy za poznáním kulturních památek, společenských center i přírodních krás blízkého i vzdáleného okolí.

Rekreace probíhá celoročně, rozsah rekreace lze vzájemně zpřesnit. V penzionu je možnost uspořádat svatební hostiny, rauty, setkání, firemní kongresy a podobné akce dle dohody.

Nabízíme také ubytování pro školy v přírodě a školní výlety, sportovní soustředění a další.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI