Penzion Chalupa Na stráni

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Chalupa Na stráni se nachází na okraji obce Čenkovice ve východní části Orlických hor na úpatí Bukové hory (958 m). Čenkovice jsou vzdáleny cca 2 hodiny cesty autem z Prahy nebo 1 hodinu z Hradce Králové po silnici E 11 nebo 1,5 hodiny z Brna po silnici E 43. Snadno jsou také dostupné z Polska přes 17 km vzdálený přechod v Dolní Lipce.

Penzion nabízí příjemné, komfortní a stylové prostředí a je vhodný jak k rodinné rekreaci tak i pro skupiny. Poskytuje ubytování ve tří a čtyř lůžkových apartmánech, které mají veškeré vybavení, které potřebujete k strávení příjemné dovolené. Celková kapacita je 28 lůžek plus 2 přistýlky. Parkování je zajištěno přímo u chalupy a do lyžařského střediska dojdete bez problémů pěšky. Pro zimní návštěvníky je v Čenkovicích k dispozici celkem 9 vleků a bezmála 10 km sjezdových tratí. Z Bukové hory směrem na Červenou Vodu jsou nové 2.150 metrů a 2.300 metrů dlouhé sjezdovky, obsluhované vyhřívanou čtyř sedačkovou lanovkou s bublinou. Vzhledem ke své poloze si zde i v plné sezoně zalyžujete bez front na perfektně upravených sjezdovkách za velmi příznivé ceny.
    

 V létě je penzion Chalupa Na stráni ideálním    výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Přímo    okolo chalupy vedou cyklotrasy, po kterých se dostanete např. do  nedalekého  cyklo in-line království v údolí Tiché    Orlice.Nebo si můžete vyjet cyklobusem na Šerlich a zpět se  vydat po hřebenech  Orlických Hor.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI