Penzion Chalupa Na stráni

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Chalupa Na stráni se nachází na okraji obce Čenkovice ve východní části Orlických hor na úpatí Bukové hory (958 m). Čenkovice jsou vzdáleny cca 2 hodiny cesty autem z Prahy nebo 1 hodinu z Hradce Králové po silnici E 11 nebo 1,5 hodiny z Brna po silnici E 43. Snadno jsou také dostupné z Polska přes 17 km vzdálený přechod v Dolní Lipce.

Penzion nabízí příjemné, komfortní a stylové prostředí a je vhodný jak k rodinné rekreaci tak i pro skupiny. Poskytuje ubytování ve tří a čtyř lůžkových apartmánech, které mají veškeré vybavení, které potřebujete k strávení příjemné dovolené. Celková kapacita je 28 lůžek plus 2 přistýlky. Parkování je zajištěno přímo u chalupy a do lyžařského střediska dojdete bez problémů pěšky. Pro zimní návštěvníky je v Čenkovicích k dispozici celkem 9 vleků a bezmála 10 km sjezdových tratí. Z Bukové hory směrem na Červenou Vodu jsou nové 2.150 metrů a 2.300 metrů dlouhé sjezdovky, obsluhované vyhřívanou čtyř sedačkovou lanovkou s bublinou. Vzhledem ke své poloze si zde i v plné sezoně zalyžujete bez front na perfektně upravených sjezdovkách za velmi příznivé ceny.
    

 V létě je penzion Chalupa Na stráni ideálním    výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Přímo    okolo chalupy vedou cyklotrasy, po kterých se dostanete např. do  nedalekého  cyklo in-line království v údolí Tiché    Orlice.Nebo si můžete vyjet cyklobusem na Šerlich a zpět se  vydat po hřebenech  Orlických Hor.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI