Penzion Chrudimák

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám kvalitní levné ubytování v soukromí v 1-4 lůžkových pokojích. Parkování je zajištěno přímo u penzionu. Každý z pokojů je vybaven kuchyňským koutem s jídelním stolem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, vařičem a potřebným kuchyňským nádobím. Navíc máte k dispozici zcela zdarma kávu a čaj. Na pokojích jsou LCD televize a připojení na internet (wifi). Všechny pokoje v penzionu mají vlastní koupelnu se soc.zařízením a sprchovým koutem. V blízkosti penzionu Chrudimák se nachází spousta stravovacích zařízení (restaurací, pizzerií, kaváren...).

   Kousek odtud je také sportovní stadion, letní koupaliště i hokejový stadion.

    Děti do 3 let mají u nás ubytování zdarma, k zapůjčení je i dětská postýlka zdarma.

    Možnost snídaně za poplatek 80kč. Snídaně prosíme hlásit při rezervaci pokoje.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI