Penzion Fajn

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

PENZION PARDUBICE - PENZION FAJN - PIZZERIE V  PARDUBICÍCH - Moderní Penzion rodinného typu s restaurací a pizzerií v  okrajové části města Pardubice. Ubytování Pardubice, pravá italská pizzerie, česká a mezinárodní kuchyně, polední menu. Penzion Pardubice ve vilkové, okrajové časti města Pardubic, s velice snadnou dostupností, pro Vás připravil příjemné ubytování v Pardubicích. Ubytování na služební cestě, ubytování rodin s dětmi, víkendové pobyty či ubytování účastníků Velké pardubické steaplechase a Zlaté přilby Pardubice.

V restauraci pro Vás rádi uspořádáme společenské akce v Pardubicích. firemní školení, rauty, oslavy, svatby, večírky, posezení s přáteli či předváděcí akce.

Připravená je pro Vás i Pizzerie Pardubice a rozvoz pizzy zdarma po Pardubicích a blízkém okolí. Nově jsme otevřeli školu pro pizzaře, pod záštitou italské školy SNIP Italia. Zajistíme školení pro pizzaře, jak budoucí tak stávající.

Dostihové závodiště, kde se koná každoročně Velká pardubická Steeaplechase, stadion ploché dráhy, který je proslaven Zlatou přilbou, Kunětická hora, Zelená brána, Pardubický zámek, letní koupaliště Pardubice.

Pokud hledáte místo pro ubytování v Pardubicích, prostory pro společenské akce Pardubice, prostory pro firemní školení v Pardubicích, salonek pro obchodní schůzku, chcete uspořádat abiturientský večírek, oslavit promoci svých dětí, připravit svatbu nebo se jen sejít s přáteli či kamarády, jste u nás vždy vítáni.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI