Penzion Jakub - Lanškroun

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Jakub se nachází v klidné lokalitě Lanškrouna, v samotném srdci historického centra a v jedné z jeho nejkrásnějších částí, na Náměstí A. Jiráska. Budova penzionu je rodištěm Friedricha Gustava Piffla (15. října 1864, Lanškroun ... Ubytování v Penzionu Jakub Penzion Jakub nabízí ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích, které jsou zařízené s úctou k historii celého objektu. Nezapomněli jsme ani na výdobytky moderní doby, a tak je součástí každého pokoje televize se SAT, internetové wi-fi připojení a vlastní sociální zařízení se sprchou.

Ubytujte se u nás a objevte jedinečné kouzlo našeho penzionu se vším, co nabízí.

Kavárna Lamborghini - Kavárna La Caffé

V přízemí budovy se nachází také stylová, nekuřácká kavárna. Pochutnat si zde můžete na výborné kávě značky Tonino ...
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI